Rekord českého Facebooku: Jiří Lasík ví o okurkách svoje

Jiří Lasík se proslavil nejen svými svaly a kulturistikou, ale v posledních dnech také příspěvkem zabývající se tloušťkou mladých dívek a žen, který koluje napříč Facebookem. Nicméně sláva má i své stinné stránky. Lidé se rádi šťourají v soukromí jiných lidí a vytahují špínu, ať už je či není pravdivá. A došlo i na Jiřího Lasíka.

11013340_736651736438888_7159559074273651897_n

Tady si slávu ještě užíval… Teď jí lituje…

Jiří Lasík se chtěl asi stát přes noc slavný, a proto zveřejnil fotografii své ženy po třech dětech, která se začala na sociální síti šířit rychlostí větru. Přestože mohl příspěvek zavčasu smazat, neudělal to. A nyní za to pyká. Slávu si nejspíše užíval (jak je vidět i na fotografii výše), ale rozrostla se do jiné dimenze, než asi původně předpokládal. Dokonce se objevily nepříjemné informace, že údajně točil gay porno.

„Ono stačilo napsat to slušně, bez těch pytlů sraček. Tak, aby to vyznělo jako projev oprávněných obav o zdraví mladé generace. Pochvala manželky byla na místě. Pak bych s vámi musela jen souhlasit,“ zní jedem komentář k fotografii, kde si Jiří Lasík stěžuje, že lidé zasahují do jeho soukromí.

Nevinný status se obrátil proti němu

ScreenHunter_3

ScreenHunter_2

ScreenHunter_1

Na první pohled nevinný status na Facebooku se obrátil proti němu. Neznámí lidé ho urážejí, slovně napadají celou rodinu a vyhrožují, že mu zastřelí psa a ublíží jeho dětem. Holt, kdo seje vítr, sklízí bouři.

koment 1

Takhle reaguje a pak se diví…

koment 2

Další jeho reakce…

Fotografie s provokativním popisem od Jiřího Lasíka ukazuje, co se může stát. Při zveřejňování obdobných statusů se vám může stejně lehce stát, že to samé se třeba stane i vám. Status Jiřího Lasíka je jasnou ukázkou toho, co se stane, když někdo moc touží po slávě a dostane se mu jí – pouze v jiné formě, než asi čekal. A co vy? Ještě také toužíte po tom stát se celebritou?

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru