Rekola půjčují růžové kluzáky

Rekola půjčují růžové kluzáky

Všechny eshopy se potýkají s nedostatkem sáněk, bobů a dalších prostředků k zimním zábavám. Eshopům vzrostly prodeje až o stovky procent. Může za to aktuální nouzový stav, kdy se lidé mohou bavit pouze venku. Příčinou je také nadstandardní sněhová nadílka. Rekola využili příležitost a půjčují sněhové lopaty.  

Česko zasáhla stoletá zima. Sníh na mnoha územích způsobil dopravní kolapsy. Pro fungování normální fungování není taková zima prospěšná. Nicméně na zimní sporty jsou ideální sněhové podmínky. Bohužel je stále ještě zakázano ski areálům otevřít a provozovat činnost. Kopce a sjezdovky zasněžené přírodním sněhem ale lidi v nouzovém stavu lákají ven. Bruslení, sáňkování, běžkování… to jsou zimní aktivity, které jsou v poslední době populární. Půjčení si zařídíte přes mobilní aplikaci Rekola. Po zaslání požadavku na výpůjčku se vám v aplikaci zobrazí kód, který je potřeba k odemknutí zámku. Za 30 minut zaplatíte 10 Kč. Na konci zábavy vrátíte lopatu na stejné místo, kde jste si ji vyzvedli a vyfotíte ji.

Na začátku roku lidé jezdili za sněhem do hor, ale teď už se kvalitní sníh objevil i ve městech. Ne všichni opráší pekáč, boby, sáňky, ne všichni je totiž mají. Na situaci naprosto dokonale zareagovala společnost bikesharingu Rekola, která aktuálně půjčuje růžové bobovací lopaty. Na eshopech jsou boby, lopaty, sáňky naprosto vyprodané. Rekola nepokrývají celou republiku. Lopatu si můžete půjčit v Praze, Brně a v Olomouci. Vždy je najdete na místě, v jehož blízkosti je kopec. V Praze na Petříně, na Letné, na Vítkově, v Riegrových sadech a na Stromovce. V Brně u Špilberku, na Kraví hoře. V Olomouci v Parku Malého prince a na Velkomoravské.

 

Zdroj,foto: rekola.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru