Dnes vyšlo 1 článků

Reklamní poutač 365 x jinak. Geniální reklamní tah mexické restaurace v Texasu.

Jak podpořit své podnikání? Pokud někdy zavítáte do Texasu do Tex-Mex restaurace El Arroyo na Cooper Street v Austinu, máte možnost spatřit naprosto skvělý reklamní tah.

Sami o sobě tvrdí, že jsou „poslední sýrová zastávka před buší jóga studií“. Jsou také proslulí svým skvělým mesickým jídlem a hudebními akcemi, ale to není zdaleka vše.

Tex – Mex restaurace El Arroyo

restaurace el arroyo

Na Instagramu mají poměrně rozsáhlý okruh čítající tisíce sledujících tzv. followerů. Na Facebooku jejich stránky sleduje 5,5 tisíce lidí a podnik navštívilo přes 70 tisíc klientů. A co za úspěchem stojí? Toto restaurační zařízení v rámci PR využilo reklamní poutač, který každý den velice originálně obměňují. V rámci hesel můžete najít cokoliv. Ať už se to týká populární kultury, rýmovaček, různých referencí, politiky, satirických hesel, vtipů a všemožných „hlášek“ a postřehů. A právě díky tomu jsou na sociálních sítích tak populární. Níže se s vámi podělíme o jen velice nepatrnou část jejich kreativity.

Na rozsáhlejší přehled se můžete podívat na jejich domovské stránce zde.

Pokud by vás osobně napadla nějaká chytrá motta, můžete je dokonce zaslat emailem na adresu sign@elarroyo.com.

sign batman

sign german kindersign fall asleepsign mondaysign kug-fusign never trust a atomsign passive agressivesign roll eyessign russia dollssign spring rollssign uniquesign vegansign lego

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru