Reklamní agentura představila talíř AbsorbPlate snižující obsah kalorií

Thajské jídlo je vynikající, ale někdy příliš mastné. V thajské kuchyni jsou oblíbené opékané a smažené pokrmy na oleji, které způsobují obezitu. V jihovýchodní Asii je obezita velký problém, přičemž způsobuje tamním lidem řadu zdravotních problémů (vysoký cholesterol a vysoký krevní tlak). Nicméně změnit nezdravé stravovací návyky místních obyvatel je těžké, protože většina jí to, na co má chuť. Reklamní agentura BBDO Bangkok vymyslela vychytávku, která udělá z thajského jídla menší zlo.  

Reklamní agentura BBDO Bangkok ve spolupráci s thajskou nadací Health Promotion Foundation vytvořila talíř zvaný AbsorbPlate s perforací. Talíř je pokrytý strukturou 500 malých prohlubní, které údajně zachytí až 7 mililitrů mastnoty.

Jídlo, které je podávané na tomto talíři, může být méně kalorické. A údajně ztratí až 30 kalorií. Talíř se dá snadno umyt, a poté ho můžete opět používat.

Zdroj / Foto: Campaign Brief Asia

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru