Reklama Samsungu zesměšňuje uživatele Applu

Samsung je lídrem v segmentu smartphonů s operačním systémem Android a Apple s vlastním operačním systémem je jeho ostrým konkurentem. Každá značka chce nabídnout co nejzajímavější a nejvybavenější zařízení, nicméně rivalita se projevuje také v reklamách. Jihokorejský výrobce si v nové reklamě vzal na mušku výrobce „jablečných“ telefonů.

Samsung před pár dny publikoval nový reklamní spot, ve kterém propaguje svou vlajkovou loď Samsung Galaxy S6 Edge. Zdůrazňuje výhody bezdrátového nabíjení a rýpnul si také do společnosti Apple. V reklamě vystupují uživatelé iPhonů v různých situacích, přičemž jim nabíjecí kabely komplikují život. Musí kabely protahovat nábytkem, neustále je rozmotávat a dokonce s nimi shazují různé předměty.

16505744710_48ddc7a7f6_b

Vlajková loď Samsungu

Reklama zdůrazňuje „další den svázaný dráty“. Reklamní spot se snaží dostat veřejnosti do povědomí bezdrátovým nabíjením, které je jednodušší a přívětivější. Můžete si vybrat, zda trpět s dráty (které používá iPhone), nebo využít indukčního řešení vlajkové lodi Samsungu. V závěru videa majitelka Samsungu Galaxy S6 Edge položí zařízení na nabíjecí stanici a jde spát.

Reklama Samsungu neukazuje celou pravdu

Reklama Samsungu není objektivní a neříká celou skutečnost. Koneckonců je to reklama. Indukční nabíječka musí být zapojena také kabelem do elektrické sítě. Kabel může vést právě pod stolem, jak to ve videu provádí jeden z majitelů iPhonu. S indukční nabíječkou sice nemusíte napojovat kabel do konektoru zařízení, na druhou stranu nemůžete používat telefon k hovoru během nabíjení.

Zdroj: Redmondpie.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru