Dnes vyšlo 1 článků

Reklama na Fotky Google se strefuje do 16GB iPhonu

Kdo má iPhone s kapacitou úložného prostoru 16GB, jistě nám dá zapravdu. Stačí to, ale jste nuceni neustále mazat fotky, protože paměť je prostě pořád plná. Apple už to podle některých zpráv také pochopil a nový model se v 16GB verzi ani dělat nebude, ale to nás teď vcelku nezajímá. Chceme vám ukázat velmi povedenou reklamu od Googlu.

Google v reklamě propaguje svou aplikaci Google Photos (v češtině Fotky Google), která umožňuje zálohovat fotografie. Jakmile si ji nainstalujete do iPhonu (nebo na Android), nabízí vám neomezený úložný prostor, kam nahrajete své fotky. Zálohování probíhá buď automaticky, nebo manuálně – dle toho, jak to sami nastavíte. Fotky se zálohují s trochu sníženou kvalitou, ale není to nic drastického. Jakmile je máte zálohovány u Googlu, můžete je vymazat z telefonu a uvolnit tak místo.

Aplikace je velmi snaživá, občas vám nabídne i nějaké koláže z fotek, stylizované fotky a připomíná vám významné dny – nabídne fotky, které jste vyfotili přímo před rokem.

fotky-google

Hlavním účelem je však úspora místa. Stejného efektu dosáhnete, když si budete zálohovat fotky například na iCloud, jenže řešení od Googlu je zdarma = přijatelnější varianta.

Jaké to je mít 16GB iPhone

Reklama na Fotky Google vám vlastně nenásilně doporučuje, ať si nekupujete 16GB iPhone. A když už tu hloupost uděláte, pomůže vám jejich aplikace.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru