Dnes vyšlo 15 článků

Reklama: Kašleme na válku, hlavní je láska

Asi většina z vás zná tvůrce mužské kosmetiky AXE. Velmi známé jsou jejich reklamy, které jsou často sexistické nebo jiným způsobem přehnané. Proto nejnovější reklama je velkým překvapením. Nezaměřuje se totiž ani na sex, mužskou popularitu či humor, ale snaží se prosazovat světový mír. Tedy přesněji řečeno jejich novou řadu produktů Axe Peace (peace je v překladu mír), které se snaží o mír.

Reklama začíná snímky z války a světového zbrojení. Vypadá to na velkou pohromu na celém světě – jsou zde záběry jak z Asie, tak i z Evropy či z Blízkého východu. Ale asi v polovině videa nastane zvrat – místo toho, aby tank zabil nevinnou civilistku, tak jeho řidič vystoupí a pozdraví se svoji ženou.

Poté je záběr na světové vůdce, kteří překvapivě místo války si zvolí lásku a začnou oslavovat své ženy. A uživatelé tuto reklamu přijali vlídně. Tato reklama má více než 6 a půl miliónů zhlédnutí.

Samotné video

Rozšířená verze

Tištěná reklama:
axe-make-love-not-war-1

axe-make-love-not-war-2

 

 

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru