Reklama: Autobusová zastávka od Pepsi Max je skutečně „neuvěřitelná“

Představte si, že sedíte na zastávce. Najednou se podíváte se podívat nalevo a uvidíte UFO. Nebo obrovského robota. Nebo úplně jinou neuvěřitelnou věc. Jaká by byla vaše reakce?

Pepsi Max skutečně vytvořila originální reklamu. Na jednu obyčejnou londýnskou autobusovou zastávku totiž nainstalovala věrohodný digitální panel, který se snaží vypadat jako průhledné sklo.

Lidé čekající na autobus tedy viděli vskutku „neuvěřitelné“ věci. A jaké byli jejich reakce? K nezaplacení. A to se samozřejmě projevilo i na popularitě videa.

Jak byste reagovali na běžícího tygra?

Jak byste reagovali na běžícího tygra?

Video totiž dosáhlo 5,5 miliónů zhlédnutí, což je podle nás docela slušné číslo. A lidé, kteří byli přímo na místě, na to jistě nikdy nezapomenou. A i komentáře na Youtube, které jsou většinou negativní, jsou nyní veskrze pozitivní:

Vím, že se jedná o propagaci pepsi, ale přitom si myslím, že toto je prostě…úžasné. Myslím, že my všichni potřebujeme trochu magie v našich životech, i když se jedná o obyčejný klam. Díky tomu se smějete a komunikujeme s ostatními nepředstavitelnými způsoby. Myslím, že svět se potřebuje více smát a bavit se, klidně i při čekání na autobus.

A podobných komentářů je na Youtube plno. A jak se video líbí vám?

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru