Dnes vyšlo 15 článků

Reddit splnil přání holčičce s rakovinou

Reddit splnil přání holčičce s rakovinou

Dvouletá Hazel Hammersleyová si prochází peklem: v dubnu jí byl diagnostikován neuroblastom, vzácný typ dětského nádoru, ve třetím stadiu. Její matka Laurem při pobytu v nemocnici napsala na sklo okna dívčino velké přání: Pošlete pizzu na pokoj 4112.

Fotka této zprávy se stala virálem, když ji Redditor ashortstorylong postnul v sobotu na Redditu. Fotografie se velmi brzy stala číslem 1 na hlavní straně sítě a tucty uživatelů objednaly pizzu do Dětské nemocnice Los Angeles, kde je Hazel hospitalizovaná.

Uživatelé Reditu splnili přání dvouleté holčičce, trpící rakovinou

Okno s vylepenou zprávou “Pošlete pizzu na pokoj 4112”

„Hazel se probudila ze spánku přímo do vůně pizzy a byla tak vzrušená, že si může dát do nosu!“ napsala matka holčičky na svém blogu. „Některé další děti i zdravotní sestry přišly do pokoje, pustily hudbu a udělaly si úžasnou pizza party. Včera odpoledne tu bylo 20 krabic pizzy a přicházely další.“

Uživatelé Redditu splnili přání dvouleté holčičce s rakovinou

Pizza Party u malé Hazel

“Žádnou pizzu už nechceme,” museli napsat zaměstnanci nemocnice

Zásilky pizzy totálně vykolejily personál nemocnice. „ Pokud jste na Redditu a viděli jste to milé foto níže, pomozte prosím Dětské nemocnici Los Angeles a trpělivé mamince Lauren Hammersleyové šířit tuto zprávu: Udělali jste malou holčičku velmi šťastnou, ale ŽÁDNÁ DALŠÍ PIZZA NENÍ TŘEBA,“ napsali zaměstnanci nemocnice na svém blogu.

Rodina Hammersleyových se o pizuu podělila s dalšími rodinami v nemocnici, ale i se sestrami a doktory. Matka malé Hazel nyní prosí o zvážení poskytnutí finančního daru na konto Hazel nebo jiného dítěte, bojujícího s rakovinou.

O Hazel a jejím boji se zákeřnou nemocí se dozvíte více na blogu její matky nebo na Facebookové stránce.

Zdroj: https://mashable.com/2013/07/15/reddit-pizza-cancer/

Zdroj obrázků: https://mashable.com/2013/07/15/reddit-pizza-cancer/

Komentáře

Nahoru