Virální příběh: Manžel poslal ženě tabulku s jejími výmluvami, když nechtěla mít sex

Uživatelé Redditu si rádi pomáhají, což dokazuje například i nedávný článek o pomoci truchlícímu tatínkovi. Jsou zde i celé subfóra zaměřené na rady do života. Jedním z nich je třeba /r/relationships, kde se zabývají lidskými vztahy a kde se před pár dny objevila jedna zajímavá prosba o pomoc.

Uživatelka throwwwwaway29 měla (a asi stále má) problém se svým manželem. Ten byl na ni tak naštvaný, že jí poslal e-mail s tabulkou, kde měl zapsané, kdy a proč odmítla s ním mít sex.

tabulka

Jak můžete sami po rozkliknutí tabulky vidět, tak její manžel si sexu skutečně moc neužil. Od 3. června až do 17. července ji žádal o sex téměř každý den a bylo mu vyhověno jenom třikrát.

Navíc u některých jejich reakcí si ani neodpustil poznámku. To můžeme vidět například v zápise z 13. června, kdy se jeho manželka vymluvila slovy „Chci se dívat na film.“ A on k tomu jenom dodal, že „usnula o 15 minut později“.

A navíc je zde jedna další zajímavost. Každé „yes“ (ano) je psané kurzívou. Vypadá to, jako kdyby si sám sobě dával high-five, že se mu to vážně povedlo.

Sama dále napsala, že to je poprvé, co se manžel takto zachoval, dříve prý vše řešil pomocí esemesek nebo osobně. Poslal jí to zrovna v době, kdy jela na desetidenní služební cestu. Když se mu rozhodla poté zavolat, tak dělal mrtvého a telefony nebral.

Reakce

Komunity na redditu se zeptala, co má dále dělat. A reakce byly různé. Někteří jejího manžela začali okamžitě odsuzovat, jiní pro něj zase měli pochopení.Mnoho lidí svalilo vinu i na ni samotnou.

V tomto subfóru to skutečně žije

V tomto subfóru to skutečně žije

A možná i to bylo důvodem, proč po pár hodinách tento příspěvek odstranila. Ale spíše to bylo tím, že se tento dotaz stal skutečně virálním. Průměrné téma v této sekci má hodnocení okolo padesáti, to její má přes 600.

Nicméně i když byl samotný dotaz smazán, reakce zde stále zůstávají. Můžete si je přečíst zde. V některých reakcích si můžete přečíst i části původního příspěvku.

Už se tedy asi nedozvíme, jak to celé dopadne. Třeba se po tomto problému urovnají. Nebo za pár měsíců uvidíme další tabulku vytvořenou v Excelu. Pokud se něco dále objeví, budeme vás samozřejmě informovat.

Zdroj: deadspin.com, dailydot.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru