Redaktoři týdeníku Dotyk posilují tým mediálního domu Economia

Z digitálního týdeníku Dotyk přechází čtyři redaktoři do týmu Hospodářských novin a magazínu Ekonom. Mediální dům Economia tak přivítá nové personální posily.

V mediálním domě se jako nové tváře objeví Táňa Králová, Naďa Kubalíková, Jan Štětka a Jiří Pšenička. Všichni čtyři dříve pracovali v tabletovém a posléze digitálním týdeníku Dotyk. A nyní bude čtveřice pracovat na klíčových materiálem pro Hospodářské noviny a magazínu Ekonom.

economia

 „Nejen proto, že je všechny osobně dlouhá léta znám a sleduji jejich profesní dráhu, jsem přesvědčen, že budou významnými posilami v našem úsilí o tvorbu co nejkvalitnější žurnalistiky. Jsem nadšený, že doplní náš newsroom, protože jsem si jist, že jejich příchod ocení i naši čtenáři,“ uvedl ředitel redakcí a člen představenstva Economia Vladimír Piskáček.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru