Dnes vyšlo 15 článků

Redakční systém s částečně vybudovaným obsahem pro podnikatele a menší firmy? Žádný problém!

Redakční systém s částečně vybudovaným obsahem pro podnikatele a menší firmy? Žádný problém!

Sháníte redakční systém postavený zejména pro podnikatele? Chcete podnikat a ne trávit čas učením se s administrací? Sníte o systému, který vám toto ulehčí a nabídne předpřipravenou administraci s částečně vybudovaným obsahem? Netravte čas čtením návodu, ale začněte podnikat s webem na míru vašim potřebám. Máme pro vás tip!

O čem je řeč a kde takový systém najít?

Skutečně snadnou tvorbu webových stránek nabízí redakční systém WebDnes.cz. Jeho služby mohou využít nejen podnikatelé, ale i obyčejní lidé, případně menší firmy, ubytovací zařízení a další. Systém je postaven tak, aby se s ním dalo pracovat co nejrychleji a nejpohodlněji a tvorba webových stránek byla co nejefektivnější. Systém umožňuje vybudovat komplexní web, který si přesto může uživatel sám udržovat a obsluhovat. Jeho výhoda spočívá hlavně v podpoře před i po založení webu.

Ukázky zajímavých referencí: filmstage.cz  nebo rubiomonocoat.cz

Po založení webu si uživatel může vybrat šablonu. Je možné vložit i vlastní. Systém v tomto uživatele prakticky neomezuje. Velkou výhodou je možnost propojení s oblíbeným open source systémem pro vytvoření eshopu PrestaShop. Více podrobností o propojení redakčního systému s Prestashopem najdete na www.prestahost.cz.

Jak systém vypadá?

Jak již bylo řečeno, systém je připraven na rychlou práci a bezproblémové používání. Můžete se tedy těšit na dobře vyřešené administrační rozhraní, mnoho možností a přehlednost.


účelně řešená navigace a přepínání funkcí umožňuje rychle přecházet mezi stránkami a jednotlivými úkony

Přehlednost rozhraní zaručuje rychlé uživatelovo pochopení. Rychle se naučí systém používat, odhalí jeho funkce a bude moci vybudovat svůj web. K dispozici je přeci jen nápověda pro ty, kteří zabloudí a budou potřebovat pomoc.


nápovědu v administraci najdeme nejen kontextově ale i v podobě přehledné „knížečky“i v samostatném okně

Kromě vkládání textu systém umožňuje i spravování vlastní fotogalerie. Ta je opět velice jednoduchá a přehledná.


pokud zvládnete vytvoření zip archivu, zabere Vám hromadné přidání desítek fotografií do efektní stěny fotogalerie jen několik minut

Podle referencí, které jsou vystaveny na stránkách systému, lze usoudit, že mezi zákazníky převažují živnostníci a menší firmy. Web FilmStage.cz jasně ukazuje grafickou pružnost redakčního systému.

Kdo se o to postará?

Systém je provozován na vlastních serverech s velmi dobrou dostupností. Pracuje na něm hned několik lidí, kromě programátora tvoří tým i dva kodéři, správce serverů a příležitostní spolupracovníci. Slovo WebDnes je navíc ochranná známka registrovaná na Úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem 454448/297599.

Servery zajišťují archivaci webu, databáze i pošty a to alespoň jednou za den.

Systém je možno zakoupit už od 170 Kč měsíčně. V nabídce jsou celkem dva tarify. Liší se v počtu naplněných stran dodaným obsahem, počtu jazykových mutací a hlavně v maximálním počtu stránek. V tuto chvíli probíhá akce, kdy k zakoupení druhého tarifu za 275 Kč měsíčně dostanete zdarma ještě registraci do 100 katalogů webových stránek. Pokud hledáte pořádný systém pro vytvořený pořádných webových stránek, investujte pár stovek do systému, který vám to nabízí. WebDnes.cz je pro vás komplexní a nejrychlejší řešení.

Komentáře

Nahoru