Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Red Hat zahájil registraci na konference Red Hat Summit a JBoss World 2012

Red Hat, lnc. (NYSE: RHT), přední světový poskytovatel open source řešení, zahájil registraci na osmý ročník prestižních konferencí Red Hat Summit a JBoss World (https://www.redhatsummit2012.com). Red Hat Summit a JBoss World 2012 se budou konat od 26. do 29. června 2012 v Hynes Convention Center v Bostonu v Massachusetts a součástí programu budou vize, trendy, případové studie, diskuse a praktické ukázky zaměřené na další generaci IT technologií.

Ústředním motivem obou konferencí je „Změňte vaše IT“. Manageři s rozhodovacími pravomocemi v IT a byznysu získají nový pohled na řešení od cloudu a virtualizace přes platformy, middleware a úložiště až po správu. Technologie totiž zásadním způsobem ovlivňují a mění podnikání. Premier sponzorem  Red Hat Summit a JBoss World 2012 bude společnost IBM. A na co se návštěvníci mohou například těšit:

  • Obě akce budou mít společné téma, kterým je „transformace“, a přinesou bližší pohled na trendy, strategie a obchodní a technologické výzvy napříč platformami, middlewarem, úložišti, virtualizací a cloud computingem.
  • Více zákaznických přednášek a diskuzí než kdykoli dříve
  • Dvakrát více praktických ukázek než na Red Hat Summit a JBoss World 2011
  • Nejnovější trendy představí i renomovaní novináři a bloggeři z GigaOM, InternetNews.com, ReadWriteWeb a TechCrunch
  • Přednášky z různých oborů (například nasazení cloudu, clustering, úspora nákladů, vývojové nástroje, flexibilita, vývoj jazyku Java, výkonnost, škálovatelnost, bezpečnost atd.).

Mezi hlavní řečníky bodu patřit zástupci společnosti Red Hat: Jim Whitehurst, prezident a CEO; Paul Cormier, viceprezident pro produkty a technologie, a Brian Stevens, CTO a viceprezident pro oblast techniky.

„Jsme rádi, že máme na Red Hat Summit a JBoss World 2012 tolik zajímavých řečníků a případových studií. Chceme pomoci IT a obchodním manažerům pochopit, jak technologie mění jejich podnikání,“ říká Paul Cormier. „Red Hat Summit a JBoss World nabízí jedinečný ucelený pohled na to, jak jsou open source řešení v čele těchto změn.“

Pro více informací a registraci  na Red Hat Summit a JBoss World navštivte stránky: www.redhat.com/summit.

Pro více informací o společnosti Red Hat navštivte server www.redhat.com.  Další zprávy najdete na adrese www.press.redhat.com.

O společnosti Red Hat, Inc.

Red Hat, přední světový poskytovatel open source řešení se sídlem v Raleigh (Severní Karolína), je zařazený do indexu S&P 500 a má po celém světě více než 70 kanceláří. Red Hat poskytuje špičkové technologie za nízkou cenu a propojuje vlastní operační systém Red Hat Enterprise Linux se službami v oblasti cloudu, virtualizace, ukládání dat, správy a architektury zaměřené na služby, včetně Red Hat Enterprise Virtualization a JBoss Enterprise Middleware. Red Hat nabízí zákazníkům z celého světa také podporu, školení a konzultační služby. Více informací získáte na stránce https://www.redhat.com.

Výhledová prohlášení

Tisková zpráva obsahuje „výhledová prohlášení“ podle definice tohoto pojmu v Zákoně o reformě vedení sporů ve věci cenných papírů soukromých firem z roku 1995. Výhledová prohlášení vyjadřují očekávání budoucích událostí na základě určitých předpokladů. Za výhledová prohlášení se považují všechny informace v této tiskové zprávě s výjimkou historických či současných faktů. Skutečné výsledky se mohou zcela lišit od výsledků uvedených v těchto výhledových prohlášeních v důsledku různých faktorů, včetně rizik spojených se zpožděním informačních technologií nebo snížením souvisejících výdajů, dopadů konsolidace v daném odvětví, nejistot a nepříznivých výsledků soudních sporů a souvisejících dohod, integrace akvizic a schopnosti trhu úspěšně reagovat na nové technologie a výrobky, schopnosti firmy účinně konkurovat, neschopnosti firmy adekvátně chránit duševní vlastnictví a možnosti porušení nebo narušení licencí spojenými s duševním vlastnictvím třetích stran, schopnosti průběžně poskytovat a povzbuzovat poptávku po nových produktech a technologických inovacích, rizik spojených se zranitelností dat a informací, neefektivního řízení a kontroly nad růstem společnosti a mezinárodních operací, kolísání směnných kurzů a změn v závislosti na klíčových osobách, ale i dalších faktorů obsažených v naší poslední výroční zprávě na formuláři 10-K (kopie jsou být přístupné prostřednictvím internetových stránek Komise pro burzy a cenné papíry na adrese https://www.sec.gov), včetně těch, které jsou v kapitolách „Rizikové faktory“ a „Diskuze vedení společnosti a analýzy finančních podmínek a výsledků hospodaření“. Dalšími faktory mohou být aktuální předpokládaná výkonnost a výsledky se mohou výrazně lišit v závislosti na obecných faktorech, včetně (bez omezení) stavu trhu a celého průmyslu, růstu, ekonomických a politických podmínek, změn vládní a veřejné politiky a dopadů přírodních katastrof, jako jsou zemětřesení nebo neštěstí podobná událostem v Japonsku. Výhledová prohlášení obsažená v této tiskové zprávě reprezentují výhled Společnosti k datu vydání této tiskové zprávy a tento výhled se může změnit. Společnost může v budoucnu aktualizovat tato výhledová prohlášení a zříká se v takovém případě jakékoli odpovědnosti. Tato výhledová prohlášení nemohou být brána jako výhled Společnosti po datu vydání této tiskové zprávy.

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru