Recenze: Sluchátka řady EROS od firmy GAMDIAS

Sluchátka společnosti Gamdias řady EROS jsou určena především pro hráče počítačových her.  Překvapí svým extravagantním fantazy  vzhledem ve stylu Star Wars nebo Transformers. Mínusem pro někoho může být, že sluchátka na první pohled vypadají lacině. Lesklé plasty vzbuzují obavy nízké odolnosti, ale jakmile je máte na hlavě, tak to stejně nevnímáte.

gal_20131003_qy9u

Hlavním plusem je velmi kvalitní zvuk, který v poměru cena/kvalita je na hodně vysoké úrovni. Pokud nejste žádný audiofil, tak zde kvalitu určitě oceníte, aneb hodně muziky za málo peněz. Basy zní jako basy a výšky jako výšky, nic není přepálené a vše opravdu krůček od dokonalosti. Ocení to nejen při hraní her, ale tak při poslechu hudby. Mikrofon je polohovatelný, tudíž nepřekáží a výstup zvuku na druhé straně je bez problémů. Kabel od sluchátek je kvalitní a dlouhý 3 metry. Dále se na něm nachází ovládání hlasitosti a tlačítko pro vypnutí mikrofonu.

gal_20131003_7cb9

Ovládání hlasitosti a zapnutí/vypnutí mikrofonu

 

gal_20131106_xday

Polohovatelný mikrofon a výstuž sluchátek

Sluchátka jsou velmi pohodlná. Na hlavě drží tak, jak je posadíte. Přes to, že jsou to svými rozměry a vzhledem masivní a velká sluchátka, jejich hmotnost je velmi příjemná a na hlavě nijak překážející. Tlumení okolních zvuků je více než dobré. Slyšíte tedy to, co vám hraje a ne, že mamka klepe řízky.

Pokud hledáte slušně vypadající herní headset s mikrofonem, který má skvělý zvuk a relativně nízkou cenovkou v rozmezí 1000 – 1500Kč, tak je EROS přesně něco pro vás!

 

“You get in life what you have the courage to ask for" - Oprah Winfrey. That's all the matters.

Komentáře

Nahoru