Recenze, které vás přesvědčí ke koupi

Recenze, které vás přesvědčí ke koupi

Nakupování přes internet je pohodlné a důvěru si k němu získává čím dál více lidí. U některých výrobků se však těžko dozvíte všechno o jejich kvalitě, když je ani nemáte možnost vidět naživo. Proto není špatné si přečíst recenze ostatních lidí, kteří už danou věc vlastní. Avšak někdy je prostě nemůžete brát úplně vážně.

Nová vlajková loď Samsungu na sebe v posledních týdnech dost upozorňovala. Nejnovější zprávy například mluví o tom, že komponenty, ze kterých je složen, mají hodnotu pouhých 256 dolarů (cca 5100 Kč).

Bouřlivé diskuze o tom, zda je telefon dobrý či nikoliv, se rozjely už i na Heurece. Jeden z komentujících ho vidí jako snad ten nejlepší telefon na světě a uděluje mu rovnou 100 %. Těžko však říci, v čem přesně oceňuje jeho kvality. Po přečtení totiž zjistíte, že ho považuje za velice výborný lak na boty.

samsung-galaxy-s-5-recenze-heureka

O dost zajímavější je ale recenze absolutně obyčejného produktu – stolu na stolní tenis. Možná jste na tenhle obrázek už taky někde natrefili, jelikož momentálně koluje po Facebooku.

Recenze je totiž skutečně povedená. Zřejmě vás nepřesvědčí ke koupi, pokud stůl nechcete koupit proto, abyste na něm ojebali sousedku. Rozhodně se z ní ale dozvíte mnoho zajímavých informací o rodinném životě Romanova otce.

romanovotec-stolni-tenis-stul-recenze

Komentáře

Nahoru