Recenze eBooku 99 tipů pro e-shopy

Recenze eBooku 99 tipů pro e-shopy

Když se mi dostal do ruky nový ebook Petry Mikuláškové s názvem 99 tipů pro e-shopy, byla jsem trochu skeptická. Přeci jen článků, příruček a knih o tom, jak vést internetový obchod je na trhu spoustu a většinou je provozovatelé eshopů stejně nemají čas číst.

A já měla nyní v ruce 116 stran k nastudování, které mi měly poskytnout rady a tipy, jak úspěšně provozovat eshop.

Celková recenze? Pozitivní

Po přečtení prvních pár stránek moje skepse začala opadat a já začala získávat pozitivní náhled. Žádné složité pojmy, žádná zamotaná souvětí, ale srozumitelné čtivé texty, které obsahují opodstatněné rady a tipy zkušené provozovatelky eshopu. Hodnotné rady jak pro začátečníky, tak pro ty, co již e-shopy provozují, navíc doplněné praktickými ukázkami a příklady z praxe, což je to, co mnohým knihám či příručkám chybí.

Komplexní rádce ukazující směr

Velkým plusem ebooku 99 tipů pro e-shopy (www.99tipu.cz) je pak jeho komplexnost. Poskytuje všem obchodníkům užitečné know-how nejen jak vybudovat eshop a prakticky zvládnout jeho provoz, ale i jak ho zpřehlednit, získat nové zákazníky, jak používat Google Analytics pro zjištění, co se majiteli na eshopu vlastně děje a zahrnuje také právní stránku. Díky těmto obsáhlým a cenným informacím ukáže ebook čtenářům směr, kterým se vydat, na co nezapomenout a jakým chybám se vyvarovat.

Časová náročnost a prostor pro poznámky

Pozitivní recenze s sebou pak rozhodně nese i informace o časové náročnosti každé rady. Pod každým tipem pro zlepšení e-shopu se nachází tabulka, kde autorka informuje o tom, jak dlouho bude trvat zavedení do praxe, kdo může dané rady do praxe uvést a zároveň nechává místo na poznámky. Díky tomu získá majitel e-shopu okamžitý přehled, co má udělat on, co nechat na odbornících a kolik času to zabere.

Koupit či nekoupit?

Pokud chcete získat užitečné informace k provozování e-shopu, pak rozhodně ano. Nečekejte, že zde naleznete 100 procent nových informací, řadu rad a tipů už jste určitě slyšeli nebo četli, ovšem mnohdy je právě na ty úplně základní věci zapomínáno nebo jsou brány na lehkou váhu. Nemusíte se vždy ztotožnit se všemi názory a doporučeními, ale najdete zde shrnutí všech důležitých informací na jednom místě a můžete se tak vyvarovat řadě chyb a rozjet váš eshop a vaše podnikání naplno. E-book získáte za cenu 499 Kč na www.99tipu.cz. Navíc máte garanci vrácení peněz do 30 dnů od zaplacení.

Kdo je Petra Mikulášková?

Je to spoluautorka tištěné publikace Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod (vydáno 2012, prodáno více jak 1956 knih k 1.1.2014), aktivně se věnuje správě vlastního e-shopu Palelo (www.palelo.cz) a také pomáhá jiným.

Zkušenosti nasbírané za dobu své činnosti předává dál v podobě konzultací, publikační činnosti a také praktické správy e-shopů.

Web autorky najdete na www.petramikulaskova.cz.

Stáhněte si zdarma 33 tipů pro e-shopy

Pokud váháte, zda investovat do 99 tipů pro e-shopy, stáhněte si zcela zdarma 33 tipů pro e-shopy na stránkách www.33tipu.petramikulaskova.cz. Strukturou jsou si podobné, takže budete předem vědět, co si případně zakoupíte. Pokud si pořídíte 99 tipů pro e-shopy (www.99tipu.cz), získáte navíc 3 bonusové e-booky plné praktických ukázek a checklist, který vám pomůže postupně realizovat jednotlivé tipy. A k tomu již zmiňovanou garanci vrácení peněz do 30 dnů od zaplacení.

Více o knize (včetně recenzí lidí z řad provozovatelů e-shopů) a možnosti zakoupení publikace najdete na www.99tipu.cz.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru