Dnes vyšlo 15 článků

Re-brand aplikace Foursquare: tlačítko „check-in“ je minulostí, přivítejme Swarm

Z Foursquare zmizel check-in! Šok, zvýšené čekování na Facebooku a vtipy. Co se děje? Sociální síť přichází s novým logem a stávají se z ní dvě oddělené aplikace. Tlačítko check-in se přesouvá do aplikace Swarm a Foursquare přebírá osobnější funkci.

Foursquare uvedl na svém blogu novou aplikaci Swarm, do které je „čekovací“ tlačítko přesunuto. Tato úprava mění funkci celého dosavadního Foursquare. Uživatelé, kteří si Swarm stáhnou, se mohou vesele „checkovat“ – mít přehled o tom, co se děje v jejich okolí, která místa stojí za to navštívit a jací lidé se nacházejí ve stejné restauraci, baru a podobně.

zdroj: blog.foursquare.com

vlevo: Foursquare bez tlačítka CHECK-IN
vpravo: Foursqaure s tlačítkem CHECK-IN prostřednictvím aplikace Swarm

Samotný Foursquare se touto změnou dostane do role osobnějšího průvodce po okolí. Postavíte-li se vedle kamaráda a začnete oba lustrovat Foursquare, dostanete odlišné výsledky v závislosti na zájmech a preferencích každého z vás. „Je to první krok k personalizovanému místnímu vyhledávání, o kterém mluvíme už od začátku Foursquare. K jeho vytvoření nám pomáháte vy, 50 milionová komunita uživatelů se všemi svými tipy, obrázky a check-iny“ uvádí blog. Budoucí směr aplikace má podpořit nové logo.

tumblr_inline_n965bkOymr1qzxhga

Co říkáte na nové logo aplikace Foursquare?

 

Dobrou zprávou nicméně je, že nevypadá jako mužské ani ženské genitálie, což je nešťastný případ nového Airbnb. Špatnou zprávou je, že nikdo nechápe, co tím vším chce Foursquare vlastně říct.

 

zdroje: news.com.au, blog.foursquare.com

V dnešní době asi není úplně originální prohlásit o sobě, že milujete focení. A i přesto to o sobě prohlásím, protože pro něj cítím vášeň a je to cesta, kterou svůj život směřuji, společně s psaním a grafikou.

Komentáře

Nahoru