Dnes vyšlo 15 článků

RapidShare kromě podmínek mění i ceny předplatného

RapidShare kromě podmínek mění i ceny předplatného

Na našem fórum se diskutovalo o změnách kolem RapidShare. Ten stále aktualizuje svoje podmínky, ale teď i ceny předplatného pro RapidPro. V tuto chvíli nabízí tři nové tarify:

a) Test (30 dnů / 9,90 euro)
b) Student (150 dní / 29,90 euro)
c) Professional (2 roky / 99,90 euro)

Nové tarify nabývají platnosti hned zítra, tedy 18. května 2011. Liší se pouze v době předplatného, funkce a možnost využití je u všech stejná. Rozdílná je samozřejmě i jejich cena.

Kolem RapidSharu se v poslední době sbíhaní mračna. Mnoho uživatelů je zmateno z nového prostředí, nových nabídek a stálého měnění podmínek. Ještě minulý měsíc vše nasvědčovalo změnám k lepšímu, ale poslední aktualizace podmínek ukázaly spíše opak. S hojnou kritikou se setkalo i vypnutí automatického prodlužování a mnoho uživatelů rychle přišlo o mnoho svých naspořených Rapids.

Z nových tarifů se dá usoudit, že se RapidShare snaží nové zákazníky nalákat na zakoupení nejdražšího tarifu. S trochou matematiky si totiž můžeme spočítat, že za měsíc v tarifu Test zaplatíme 9,90 €, při zakoupení Professionalu to vyjde na 4,11 €.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru