Randící simulátor pro gaye: Coming Out on Top

Jestli ve světě her ještě něco chybělo, byl to randící simulátor pro gaye. Teď už je ale tato díra zaplněna. Přichází Coming Out on Top. Hra, ve které si můžete klidně zahrát na gaye.

Coming Out on Top je oficiálně první hra, která se může chlubit titulem „randící simulátor pro gaye“. Jedná se o hru ze žánru visual novel (vizuální román), který u nás není příliš známý a oblíbený, ale možná je to škoda. Zřejmě je to způsobeno tím, že v tomto žánru musíte trošku víc číst. Nic pro lenochy.

obscurasoft

Kterého byste si vybrali?

Studujete poslední semestr na univerzitě

Musíte si totiž vždycky přečíst, co chcete dál udělat. Během příběhu Marka Matthewse, za kterého hrajete, činíte mnoho voleb. Příběh se tak může rozvinout do spousty podob. Zvolíte si třeba, jestli chcete nebo nechcete jít do jediného gay baru ve městě, který vám otevře další možnosti, když do něj vstoupíte.

a_second_giant_appears

Sexoušci, co?

Jako Mark studujete poslední semestr na univerzitě a podle toho také vypadá váš život. Musíte se starat o dobré známky, aby se vám otevřely další možnosti. A také si udržujte dostatek peněz, potenciální partneři na to koukají.

Naplníte své touhy po svalnatém fotbalistovi

A pokud vás zajímají erotické scény… V plné verzi nejsou vůbec cenzurované. Uvidíte všechno. Jestliže jste někdy měli erotické představy o svalnatém fotbalistovi, sexy rebelovi z vedlejšího pokoje nebo profesorovi, je tahle hra ideální pro vás. Tady to všechno jde.

borrow_a_dildo

Bez cenzury

Když se hra objevila na Kickstarteru, chtěla získat 5000 dolarů. Lidem se ale natolik líbila, že dostala ještě $33 600 navíc. Uvidíme tedy, zda se bude takové oblibě těšit i teď, když už je v konečném stádiu. Můžete si ji zakoupit se speciálním kódem z webu ObscuraSoft.com za $14,99 (cca 350 Kč), pro zvědavce je k dispozici i demo verze. A příští rok by prý měla přijít ještě další vylepšení.

Zdroje: Same Same, TSA

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru