Radek Karban a Tomáš Roud: Krotitelé eshopů

Když se řekne karban, mnohým z nás se vybaví karty a karetní hry. Karban však může symbolizovat také jednoho pána ve slušivém bledě modrém kabátku a nebo tolik proslulého a „úspěšného“ pana podnikatele Radka Karbana. Karban stojí za firmou SEO Expert s.r.o., jež se nedávno kvůli jedné patálii přejmenovala na Česká vývojová s.r.o. Důvody, které k tomu nejspíše vedly, najdete v článku na Lupě.

Tentokrát se Radek Karban pustil do infopodnikání. A vzal si k tomu na pomoc kamaráda – tím je Tomáš Roud. Společně se pustili do krocení divé zvěře. Tedy – stali se z nich krotitelé duchů. Pardon – eshopů (třeba se časem pustí i do krocení dluhů).

Krotitelé eshopů

Krotitelé eshopů ve svých slušivých oblečcích

I vy budete milionářem – snad

Milion měsíčně? No problem...

Samozřejmě oba pánové nezapomněli na to zmínit, že i z VÁS MŮŽE BÝT MILIONÁŘ! Snad se to tedy již podařilo zmiňovaným pánům, když to chtějí mermomocí učit ostatní. Tuto pasáž ale již naleznete až v dalším videu.

Co zde opět nechybí? Nepřirozená gesta, umělé úsměvy a sliby od veleúspěšných infopodnikatelů. Radek k tomu ještě přidal dosud nevídané přikyvování hlavou. Celé video působí pak krásně uměle. Horst Fuchs by mohl závidět.

Otec Fura na scéně

Tohle video obsahuje ale také jednu perličku, díky které vyčnívá nad ostatní milionové imperialisty. Pokud jste někdy sledovali Pevnost Boyard a přemýšlíte, kam se poděl otec Fura, tak už to víte. Dal se na krocení eshopů. Pouze se trochu oholil a obalil do teplých barev – do růžova.

Otec Fura

Otec Fura v Praze

Takže rozhodně nečekejte a vydejte se společně krotit eshopy. Já vám mohu popřát jen hodně štěstí, budete jej potřebovat. A nezapomeňte se s námi pak podělit také o info, zda krotitelé eshopů učí své učně také to, jak rychle změnit název firmy a utíkat před věřiteli.

Komentáře

Nahoru