Radek Finkous a Lukáš Benda nastupují do DámeJídlo.cz

Služba DámeJídlo.cz, která se zabývá rozvozem hotových jídel, přivítala ve svém managementu další jména. Marketingovým ředitelem se stal Radek Finkous a křeslo produktového a IT ředitele obsadil Lukáš Benda. Radek Finkous nahradil Michala Fintu a Lukáš Benda nahradil Martina Stekla.

„U obou ale nejde o převzetí role jedna ku jedné, spíš o její rozvoj, včetně rozvoje marketingového, produktového a IT týmu,“ podotýkají zástupci DámeJídlo.cz.

V květnu 2016 se novým členem vedení služby DámeJídlo.cz stal Martin Chrz, který působí jako business intelligence director a má na starost využití analýz big dat.

Radek Finkous pracoval ve výzkumné agentuře Ipsos Tambor a poté v O2 Česká republika, kde měl na starosti různé marketingové aktivity od řízení akvizic nových zákazníků až po vedení retenčního týmu. V DámeJídlo.cz bude mít pod dohledem akvizice zákazníků, bude využívat různé reklamní kanály a sestavovat marketingovou strategii.

radek-finkous

Radek Finkous, Zdroj: LinkedIn

Lukáš Benda během své kariéry působil v České spořitelně v technologickém a inovačním týmu. Má bohaté zkušenosti s mobilními aplikacemi, cloudovými aplikačními platformami a webovým rozhraním pro programování aplikací. V DámeJídlo.cz bude dohlížet na přechod na komerční integrované řešení pro business management nového typu a tvorbu omnichannelu.

lukas-benda

Lukáš Benda, Zdroj: LinkedIn

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru