Dnes vyšlo 15 článků

R.I.P. aneb Flappy Bird zvoní umíráček

R.I.P. aneb Flappy Bird zvoní umíráček

Kalich trpělivosti mladého autora populární hry Flappy Bird přetekl. Včera na Twitteru oznámil, že hra, která se v posledních několika týdnech dostala na vrchol stahovanosti bude stažena z Google Play a App Store. Hra bude stažena zřejmě během dnešního večera. Zajímavostí je, že hra bude smazána po nedávném updatu, bohužel těch dalších se už nedočkáme…

Jeden Tweet změnil náladu téměř 50 milionů fanoušků oblíbené hry známé pod názvem Flappy Bird. Popularita zmiňované hry, Flappy Bird, pro mobilní systémy iOS a Android v posledních několika týdnech doslova explodovala a zároveň se stala i proklínanou.

flappy-bird-konci_cover

I když sám uveřejnil, že hra je jako denní loterie, neboť mu vydělává 50 000 dolarů denně, rozhodl se ukončit a její podporu během několika následujících hodin stáhnout z Google Play a App Store. Poměrně legrační je, že autor se hru rozhodl stáhnout téměř po novém updatu.

 

Žádné problémy, ale nátlak

Dong Nguyen sdělil, že jediným důvodem, proč oblíbená a populární hra končí je nátlak veřejnosti a médií, neboť v posledních několika dní se o této hře doopravdy velmi diskutovalo (především o výdělcích).

Soukromý život v troskách

Podle slov mladého vývojáře je to už nesnesitelné, a nemohl jinak, než všechno ukončit tím, že hru prostě smaže. Ale upozorňuje své fanoušky (a uživatel), že ve vytváření nových aplikací a her nekončí.

ngg

Soukromý život mladého vývojáře v troskách

V jeho vyjádření dokonce bylo, že svoji hru nesnáší. Také prostřednictvím Twitteru žádá, aby mu lidé dali pokoj, a aby mu stále nepsali, za kolik zmiňovanou hru prodá.

Hra o nervy

Hra se úspěšně drží na vrchních příčkách (jak v App Store, tak v Obchodu Google) už od minulého roku. Od té doby si ji zahrálo miliony uživatelů, ale pro jednu skupinu z nich se tato hra stala nesnášenou. Důvod ví asi každý, kdo tuto hru někdy hrál, a potvrdí, že jde vážně o nervy.

Bude se vám po této hře stýskat?

zdroj: Twitter

Komentáře

Nahoru