#QuarantinePillowChallenge ovládla Instagram

#QuarantinePillowChallenge ovládla Instagram

Přáli jste si někdy, aby bylo společensky přijatelné vyklouznout z postele v peřině a jít plnit každodenní povinnosti? V době s COVID-19 si to můžeme dovolit. Lidé se doma nudí a často se ani nepřevlečou z pyžama nebo z peřiny. Ostatně důkazem je nová instagramová challenge #PillowChallenge známá pod názvem Quantantine Pillow Challenge. 

#QuarantinePillowChallenge začala 5. dubna, když uživatelé @styledbynelli a @myforteisfashion zveřejnili fotku sebe v polštáři sepnutém páskem. Postelový outfit doplnili klasickými doplňky a virál byl na světě. O několik dní později se zapojili stovky uživatelů Instagramu, stylizovali velké polštáře a nadýchané přikrývky do provizorních šatů a ozvláštňovali je výběrem pásů a doplňků.

Snímek obrazovky 2020-04-14 v 11.22.44

Snímek obrazovky 2020-04-14 v 11.23.02

Snímek obrazovky 2020-04-14 v 11.23.13

Tepláky? Sladěné sady pyžama? Noční košilky? To je passé. Jak dny izolace pokračují, můžete očekávat, že se kreativita lidí zvýší – zejména prostřednictvím sociálních médií. Výzvy – ať už na Instagramu nebo TikToku – se v těchto dnech stávají formou zábavy.

Výzva je inspirací také pro světové návrháře jako Alexander McQueen, Comme des Garçons, Celine a Maison Margiela. Když na to přijde, na fotce skoro nejde poznat,jestli jste v posledním modelu Alexander McQueen nebo se svém oblíbeném polštáři. Karanténa pro vznik virálů a mediálních trendů tím nejlepším prostředím. Když se lidé nudí, vymyslí spoustu hloupostí, které pak třeba obletí svět sociálních sítí. Už jste se #PillowChallenge zúčastnili? Držíte krok s karanténou?

 

 Zdroj, foto: teenvogue.com 

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru