Dnes vyšlo 15 článků

QIP Infium: Připojte se na Facebook chat a sdílejte statusy!

QIP Infium: Připojte se na Facebook chat a sdílejte statusy!

Jste-li uživatelem náhradního klienta pro ICQ QIPu Infium a máte-li verzi minimálně 9033.5 (Night Build), můžete využívat služeb Facebook i skrze tento software. Například můžete pohodlně chatovat s Vašimi přáteli na Facebooku, či dokonce pomocí jednoduchého okénka sdílet statusy a připojit k nim například obrázek, odkaz, poznámku, a další možnosti. Vše je velice jednoduché a stačí pouze znát svoje přihlašovací údaje na Facebook. Tyto verze QIPu Infium dovolují připojit i k Twitteru!

Program QIP Infium si můžete stáhnout například na stránkách QIPim.cz zde. Námi zmíněnou verzi, která jako první dovolila připojení těchto sítí, naleznete zde. Doporučujeme však nainstalovat nejnovější nabízenou verzi.

Připojení se k Facebooku je velice jednoduché. Stačí k tomu znalost svých přihlašovacích údajů, tedy emailu a hesla. Pomocí nastavení QIPu přidáte klasicky nový účet. V nabídce máte na výběr a Vaším cílem je záložka Facebook. Stejně jako na tomto obrázku.

Po zadání emailu a hesla se můžete klasicky připojit na Váš Facebook účet skrze QIP Infium a následně sdílet statusy, či chatovat s Vašimi přáteli.

Komentáře

Nahoru