Dnes vyšlo 15 článků

Původem českou tech společnost Kerio kupuje GFI Software

Americká společnost GFI Software, která vyvíjí inteligentní IT řešení pro podniky všech velikostí, kupuje původně českou bezpečnostní společnost Kerio Technologies.

Společnost Kerio Technologies působí na trhu už od roku 1997. Ačkoliv momentálně sídlí v kalifornském San José, byla původně založena v Plzni. Produkty Kerio Connect, Kerio Control, Kerio Operator a Kerio Cloud poskytují unifikované řešení pro komunikaci a zabezpečení sítí různě velkých korporací. Uvedené produkty se používají ve více jak 100 zemích světa.

keriocontrol

Zdroj: Kerio.cz

„Kerio se výborně strategicky hodí k zaměření společnosti GFI, která poskytuje snadná a zároveň výkonná řešení pro komunikaci a zabezpečení malých a středně velkých firem,“ řekl Scott Brighton, CEO společnosti GFI Software.

Údajně se měla akvizice pohybovat v řádech desítek milionů dolarů, přičemž produkty by měly zůstat ve stávající podobě.

„Kerio se více jak 20 let soustředí na vývoj špičkových řešení pro malé a středně velké podniky. Jako součástí GFI budou mít naši zákazníci možnost využívat výhod rozšířené nabídky produktů a podpory,“ dodal Mirek Kren, CEO společnosti Kerio Technologies.

Zdroj: Tisková zpráva

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru