Původ patnácti oblíbených GIFů

Původ patnácti oblíbených GIFů

Na internetu se objevuje mnoho zábavných pohyblivých GIF obrázků. Bohužel tyto GIFy vytváří někdo jiný než originální autor videa, takže je většinou nemožné nebo velmi těžké najít původní autory. Nám se to ale povedlo u 15 klasik, která zná jistě každý.

 

1) Nadšené dítě na narozeninové oslavě

Pokud vás někdy zajímalo, co udělalo toto dítě tak štastným, tak my máme odpověd: Torii Hunter, což je slavný baseballový hráč nyní hrající za Detroit Tigers.crazy-kid-birthday-gif

https://www.youtube.com/watch?v=hE5TkHCtlYI

 

2) Disko slepice

Tento GIF patří mezi nejznámější gify „ničeho nelituji.“ Původně ale tato slepice byla maskotem společnosti Domino’s Pizza a objevila se v mnoha reklamách. Že jste žádnou z nich nikdy neviděli? Ani se nedivte, vysílala se totiž jenom v Austrálii.disko_slipka

https://youtu.be/p_2_EJogf2A

 

3) Štastné dítě v autě

Už jste pravdepodobně viděli GIF s touto štastnou dívenkou. Co ji ale způsobilo takovou radost? Její oblíbená písnička od Kid Cudiho,„Cleveland Is the Reason.“excited-baby

https://youtu.be/LU_qVnISDXQ

 

4) Šílený tanec dítěte

Americká internetová celebrita Robert Jeffrey, kterou můžeme znát ze stránek vimeo.com, zveřejnila video sebe samotného v 9 letech. Zde tančí jako šílený. Toto video bylo zveřejněno na počest 20. výročí dokumentu o Madonně „S Madonnou v posteli“.
neuveritelny_tanec

 

5) To je rasistické!

Tento GIF vypadá jako z dětského pořadu „Sezame, otevři se.“ A není to náhoda, neboť GIF pochází ze seriálu Wonder Showzen, který Sezame, otevři se parodoval. Objevovala se zde satira, černý humor, válka, sex, náboženské problémy a další ožehavé témata.

rasismus

 

6) Vítězný pohyb rukou při pláči

Tento GIF pochází z americké reality show „Amerika hledá topmodelku“. Teprve 18letá Alasia Ballard oslavuje, že se dostala do dalšího kola. Tyto slzy jsou tedy slzami radosti a ne smutku.

brekot

https://youtu.be/F5tSe98awQs

 

7) Výbuch mysli

Tento muž nosící rolák typický pro zesnulého Steva Jobse pochází z komediální série „Tim and Eric Awesome Show, Great Job!“. Jeho jméno je Dr. Jimes Tooper, a vesmír mu doopravdy způsobil vybuchnutí mysli.

mind-blown

https://youtu.be/9CS7j5I6aOc

 

8) Slavící černoch

Tento GIF pochází z reklamy společnosti Jackson Hewitt Tax Services, která se zabývá účetnictvím. Tento muž slaví, protože konečně má vyřízené svoje problémy s daněmi.cernoch_nadseny

https://youtu.be/HmynbxyfFjM

 

9) Vyděšené dítě

Stejně jako většina populárních dětských GIFů, i tady tento pochází z virálního videa. V něm se objevuje dítě pojmenované Emerson, které je pobavené a hned potom vyděšené potom, co se jeho matka vysmrká.

vydesene_dite

https://youtu.be/N9oxmRT2YWw

 

10) Co to kurv…

Tyto 2 GIFy vypadají jako kdyby byly vytaženy z retro filmu. Ve skutečnosti pochází ze seriálu Italian Spiderman, který se snaží parodovat akční filmy 60. a 70. let minulého století.

wtf1wtf2

https://youtu.be/UhHhXukovMU

 

11) Brekot pod stolem s flaškou vína

Každý kdo je fanouškem seriálu „Jak jsem poznal vaši matku“, tak jistě zná tento GIF. Pochází ze 7. dílu 4. řady. Robin zde brečí pod stolem, protože stále něco cítí ke svému ex-příteli. V jedné ruce má flašku vína, v té druhé má čokoládu.

pod_stolem

 

12) Souhlasné přikývnutí

Jeremiah Johnson je drama z roku 1972. Sleduje putování osamělého horala, jehož jméno se stalo legendou. Na obrázku můžete vidět Roberta Redforda, který zde hrál hlavní roli.

prikyvnuti

https://youtu.be/8K_eDzecqVg

 

13) Frustrace

Tento GIF, stejně jako mnoho dalších, pochází od youtubera Olana Rogerse. Ten pravidelně na Youtube dává videa, kde popisuje své každodenní zážitky.

frustrace

https://youtu.be/cZO9tMetxno

 

14) Vykloubené ruce

Název tohoto tance by se dal přeložit jako „Žádné kosti.“ Ten název sice zní šíleně, ale když se podívate na GIF, tak vám bude jasné, proč ho jeho autor komik a herec Nathan Barnatt takto pojmenoval.

party_hard

https://youtu.be/cZO9tMetxno

 

15) Neuvěřitelné obočí

V roce 2009 společnost Cadbury zveřejnila svoji reklamu, která měla propagovat jejich čokoládu „Dairy Milk.“ Ve videu se kromě dívky objevuji i chlapec, ale GIF s jeho obočím se nestál slavným.

oboci

https://youtu.be/TVblWq3tDwY

Zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru