Putinphone: iPhone pro ty nejnáročnější

Máte u sebe přebytečných 80 tisíc korun a chcete být tím nejvíce „cool“ týpkem v okolí? V tom případě by vás mohl zajímat nový limitovaný „Putinphone“. Ano, tušíte správně, jedná se o kombinaci slov „Putin“ a „iPhone“.

Italská značka Caviar má s tím již zkušenosti – první Putinphone vytvořila již z iPhonu v létě, a tehdy vyprodala všech 144 kousků. Je tedy pochopitelné, že se na svět dostala i druhá edice, který měla být ze zlata nebo z titanu.

Již na první pohled jde poznat, že se jedná o luxusní verzi

Již na první pohled jde poznat, že se jedná o luxusní verzi

A proč zrovna titan? Protože „je to ten nejtvrdší, nejčistší kov na světě, který představuje nezkrotnou sílu, vůli, vytrvalost a nepoddajnost ruského vůdce“. Kromě toho tyto iPhony měly vynikat i svými detailními rytinami tváře ruského prezidenta Vladimíra Putina.

Nyní autoři měli v plánu vytvořit 299 zlatých a titanových iPhonu 6. Bohužel „měli“ je důležité. Minulý týden se totiž Putinův tiskový mluvčí Dmitrij Peskov vyjádřil, že si Putin nepřeje, aby se jeho tvář využívala ke komerci.

Toto vyrytí je důvod, proč v prodeji bude jenom pár kusů tohoto luxusního mobilu

Toto vyrytí je důvod, proč v prodeji bude jenom pár kusů tohoto luxusního mobilu

Nechtějí mít rytinu Putina na něčem, co je spojené s homosexualitou

Navíc by mu speciálně vadila jeho kresba na iPhonech, které si mnoho Rusů spojuje s homosexualitou od doby, co výkonný ředitel Applu Tim Cook prozradil, že je gay.

Kvůli tomu bylo ve skutečnosti vytvořeno mnohem méně kusů. Ale to je na druhou stranu dobře. Tímto je totiž Putinphone skutečně limitovaným. A nyní máte poslední šanci si ho pořídit. Třeba zde.

Zdroj: caviar-phone.ru, rt.com, dailymail.co.uk

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru