Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Působivé aspekty Honor 50 Lite

Chytré telefony se staly dnes již více než jen nezbytnými. Smartphony pronikly do všech aspektů našich životů, od pomoci s prací a připojením až po pomoc lidem při plánování. Ať už máte v úmyslu hrát v živém kasinu nebo si vytvořit vedlejší podnik, je čas pořídit si smartphone. Představením nejlepších mobilních telefonů a předmětů s dlouhou životností pro zlepšení vaší společnosti a života udělal Honor hodně pro to, aby vám usnadnil život. The Honor 50 lite je jednou z nejlepších a nejočekávanějších her série Honor. Telefon, který mnoho lidí netrpělivě očekávalo, je Honor 50 lite

Jeden z nejlepších telefonů Honor! 

Honor 50 Lite je nový smartphone střední třídy, který má rozumnou cenu a je nabitý špičkovými technologiemi. Tento gadget může rychle splnit vaše každodenní očekávání ohledně smartphonu díky svému pohlcujícímu 6,67palcovému displeji, systému čtyř objektivů a masivní baterii. Níže jsou uvedeny přesnější podrobnosti o některých speciálních vlastnostech a funkcích Honor 50 Lite:

Displej a tělo Honor 50 Lite 

Tělo 50 Lite má design s uzavřeným obloukem pro lepší uchopení, což je okamžitě patrné. Naproti tomu displej je plochý se zaoblenými rohy pro maximální ergonomický komfort. 6,67palcový FullView displej v kombinaci s tenkými rámečky zařízení a poměrem obrazovky k tělu 94,4 % z něj dělá perfektní volbu pro zákazníky, kteří tráví spoustu času streamováním nebo hraním her.

Miliony barev LCD displeje 

Tento LCD displej s více než 16,7 miliony barev, které má k dispozici, vytváří živé, živé obrazy, které vás pohltí. Integrovaný senzor okolního světla také zajišťuje přizpůsobení jasu prostředí. TÜV Rheinland certifikoval 50 Lite pro slabé modré světlo, aby šetřil vaše oči a omezoval expozici modrému světlu.

Ochrana vašich očí

TÜV Rheinland certifikoval 50 Lite jako s minimální úrovní modrého světla, která chrání vaše oči a minimalizuje narušení spánku.

Snímač otisků prstů 

Telefon má navíc vestavěný snímač otisků prstů, takže pokud nechcete používat přístupový kód, můžete jej odemknout dotykem.

Funkce fotoaparátu 

Zadní strana smartphonu obsahuje čtyři senzory fotoaparátu; primární fotoaparát, který je také na trhu výrazně propagován, má rozlišení 64 megapixelů. Rozlišení „jen“ 16 megapixelů je získáno díky standardní vazbě pixelů, která ke každému pixelu navíc přidává čtyři pixely. Fotografie primárního fotoaparátu jsou „adekvátní“. HDR a ostré snímky s dostatkem informací jsou dosažitelné za dobrých světelných podmínek.

Životnost baterie a zdraví baterie

Baterie Honor 50 Lite je jeho nejdůležitější funkcí. Zařízení obsahuje malinkou 4300 mAh baterii, která se nabíjí poměrně rychle (66 wattů). To znamená, že gadget bude znovu nabit na polovinu za 15 a 40 minut. A díky tomu je v každém ohledu jedinečný.

Závěr 

Honor dokázal zanechat trvalý dojem. Honor 50 Lite a vlajková loď Honor 50 jsou totožné. Přesto jsou tu hned některé zjevné změny, jako je větší, i když méně ohromující, centrálně umístěný prstenec fotoaparátu a absence zakřiveného OLED displeje. Tyto aspekty Honor 50 Lite vám jistě usnadní každodenní život. Tyto jsou k dispozici za velmi rozumnou cenu.

Štítky:

Komentáře

Nahoru