PUROHOME a VIP NÁBYTEK: Specialisté na designový nábytek nebo specialisté na podvody?

Internetové obchody Purohome.cz a Vipnabytek.cz s kamennou pobočku s designovým nábytkem, se proslavily především svým podvodným, nelidským a neférovým jednáním ke klientům i zaměstnancům. Článek má varovat před podvodným jednáním majitele této firmy. Cílem je upozornit širokou veřejnost dříve, než nakoupí na uvedeném e-shopu rádoby designový a moderní nábytek.

purohomecz

Internetový obchod Purohome.cz

Adam Motvička, který také informuje ve svém článku o podvodném jednání firmy, se dočkal také reakce (nejspíše) od samotného majitele společnosti, který ze skrytého čísla poslal následující zprávu:

„Do pátku do 12:00 bude stránka smazaná, nebo to předám právníkovi a ještě ti rozbiju hubu.“

Na internetu (diskuze, Heureka.cz) je dostupná pestrá škála informací o podvodném chování e-shopů ke svým klientům i zaměstnancům. Samotné recenze na Heureka.cz  jsou známkou toho, že je něco špatně. Objevily se zde dne 25. června pouhé dvě kladné recenze, u nichž však nemůžeme vědět, zda jsou pravdivé a zda si je majitel nevyžádal od svých známých.  Tyto dvě kladné zkušenosti převyšuje spousta negativních recenzí, jak můžete vidět na obrázku níže.

pozitivkomentare

Jediné dva pozitivní komentáře

purohome negativ

Ukázka negativních komentářů

Reklamace v Purohome.cz

Výmluvy, výmluvy a výmluvy. Jednatel zpravidla nezvedá cizí čísla, a proto je zázrak domluvit si s ním osobní schůzku. A když už se stane zázrak a domluvíte si s ním setkání na prodejně, nedorazí. Na prodejně narazíte pouze na prodavačku, se kterou však nic nevyřešíte, protože ona za jednání svého zaměstnavatele nemůže.

Jednatelé mají napjatý vztah se zaměstnanci

Nejsou spokojení ani zákazníci, ani zaměstnanci firmy. Jedna prodavačka po třech měsících podala výpověď, ale neobdržela ze strany zaměstnavatele zápočtový list, výplatní pásku, ani výplatu. Dokonce zjistila, že ji společnost nepřihlásila ani na ČSSZ. Poté se bývalá prodavačka v Purohome na zaměstnavatele obrátila s žádostí o vydání výše zmíněných dokumentů a zaplacení mzdy. Zaměstnavatel se zmohl akorát na pokládání telefonů, vyhrožování a vulgární nadávky. Z jeho strany se ozývaly věty typu:

 „Táhni do p*či, ty k*ndo vylízaná.“

Purohome.cz a Vipnabytek.cz – jedna podvodná firma

Naprosto stejného chování ze strany jednatele se dočkáte nejen u Purohome.cz, ale také u Vipnabytek.cz. Na internetový obchod VIP Nábytek je na Heurece mnohem více negativních recenzí.

negativvipnabytek

Negativní recenze na e-shop Vipnabytek.cz

Máte zkušenosti s touto firmou?

Pakliže jste „měli tu čest“ přijít do styku s některým z výše uvedených e-shopů, nebo dokonce přímo s jednatelem, můžete se podělit se svými zkušenostmi v komentářích pod článkem a varovat tak potenciální zákazníky, kteří by chtěli u firmy nakoupit.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru