Vyůjčte si peníze do začátku podnikání

Vyůjčte si peníze do začátku podnikání

Máte nápad, ale nemáte peníze na jeho realizaci? Samozřejmě můžete sehnat investora. Tak to dělá mnoho projektů, ale není to snadné. Musíte mít dobré přesvědčovací schopnosti, abyste někomu vysvětlili, že právě váš nápad má šanci prorazit a vydělávat miliony. Druhou možností je vsadit na nějaký crowdfundingový portál, jako je Kickstarter, Indiegogo nebo český Hithit. Jenže tam je to podobné. Taky musíte lidi, kteří vám budou přispívat, zaujmout. A proto tu je ještě třetí možnost. Zkuste si půjčit.

Na půjčce není nic špatného. Všichni lidé prostě nemají takové životní štěstí, že by se narodili s miliony na účtu. A právě vy jste o svém projektu nejvíce přesvědčení, věříte, že se mu bude dařit a že vám bude vydělávat, tak proč si nepůjčit? Až budete bohatí, všechno splatíte a ještě vám spousta peněz zbyde.

Co vlastně k půjčce potřebujete

Vůbec nic. Stačí, když budete občanem České republiky a bude vám více než osmnáct let. Při vyřízení budete potřebovat občanku a cestovní pas nebo řidičský průkaz či rodný list – prostě něco, čím prokážete svou totožnost.

Existují samozřejmě půjčky, ke kterým toho potřebujete daleko více – ručitele, doklady o příjmu atd. Proč ale dělat složitě něco, co jde udělat jednoduše? Když zvolíte půjčku bez doložení příjmů, všechno půjde snadněji.

Taková půjčka je určená naprosto pro každého. Může si ji zařídit pracující zaměstnanec, důchodce, firma, podnik nebo maminka na mateřské dovolené. Nikdo se nebude zajímat o vaši životní situaci a o to, kolik měsíčně vyděláte. Nepotřebujete ani ručitele nebo nemovitost, nebudou se dívat, zda jste v registru dlužníků, nebudou chtít vědět, na co peníze potřebujete.

Je to ideální v případě, že vám v bance z nějakého důvodu nechtějí půjčit, když nemáte práci nebo když se vám nechce nikde běhat, shánět ručitele a různé dokumenty.

Půjčka pro každého

Ptáte se, jak vám může někdo půjčit peníze bez ručitele a bez všech záležitostí, které téměř všechny společnosti vyžadují? Ano, půjčka bez doložení příjmů samozřejmě má svá omezení. Můžete si půjčit hotovost od 5 000 do 50 000 korun. To vám ale do začátku stačí, ne? Půjčka je totiž dělaná na míru lidem, kteří třeba ani žádný stálý příjem doložit nemohou.  Ti by asi těžko spláceli miliony, kdyby se jim po finanční stránce něco stalo. S padesáti tisíci to není tak hrozné.

Chytrá půjčka bez doložení příjmů se navíc splácí po dobu 8 – 13 měsíců, což je doba ideální k tomu, abyste stihli získat peníze na její splacení, ale zároveň se nezadlužíte na dlouhé roky dopředu.

Zatímco dříve bylo prakticky nemožné sehnat půjčku bez všech náležitostí, dnes je to docela běžné a peníze bez doložení příjmů a bez ručitele vám poskytne spousta společností. Nenechte se ale nachytat, abyste nenarazili na podvodníka či lichváře, který si bude účtovat vysoký úrok a v případě, že nebudete včas splácet, vám pořádně zavaří (nejen po finanční stránce). Zařiďte si spolehlivou půjčku bez doložení příjmů online.

Fotografie: Flickr – Wendy Hollands

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru