Kickstarter #24: PUGZ – Nejmenší bezdrátová sluchátka, která nabijete pomocí mobilního telefonu

Slyšeli jste už o nejmenších bezdrátových sluchátkách na světě? Sluchátka mají minimální velikost. Jsou tvarovány tak, aby padly úplně každému. Sluchátka jsou bezdrátová a dají se nabít prostřednictvím vašeho mobilního telefonu kdekoliv a kdykoliv. Tento projekt nyní boduje na crowfundingovém portálu Kickstarter.

PUGZ jsou úplně první bezdrátová sluchátka, které jednoduše nabijete prostřednictvím svého mobilního telefonu. Navíc v době, kdy budete sluchátka nabíjet, můžete také zároveň poslouchat hudbu. A co umí ještě?

ea51cffe92d6705aaee746008fd26551_original

Unikátní nabíjecí rozhraní

Klíčový derivátor v PUGZ sluchátkách je patentovaný samo-magnetickým konektorem ,,The Squircle“. Pro nejlepší vodivost a styling vybrala firma 18-ti karátové zlato.

„Squircle umožňuje poslouchat hudbu a nabíjet zároveň. To je něco, na co už průmysl úplně zapomněl, ale stále existuje možnost, že tuto skutečnost můžeme napravit,“ uvádí vývojáři.

pugz

Sluchátka se dají jednoduše nabít přes veškerá vaše zařízení

Velká výhoda PUGZ sluchátek je ta, že se dají bez problémů nabít přes veškerá zařízení. Takže je úplně jedno, jestli zrovna po ruce máte USB kabel do počítače, AC-adaptér, Lighting nebo micro USB.

pugz2

Sluchátka se dají nabít přes všechna zařízení

Skvělý pomocník při sportu!

PUGZ sluchátka jsou skvělým pomocníkem i při sportu. Sluchátka jsou odolné vůči potu, dešti. Díky tomu, že jsou sluchátka bezdrátová, nehrozí, že byste se zamotali. Sluchátka jsou navržena a vyrobena tak, aby zůstaly v uších po celou dobu pohybu.

puggzzz

Nyní už vám sluchátka při sportu nevypadnou

Skvělý zážitek z poslechu

Díky tomu, že sluchátka nemusí být propojené s telefonem, zažijete maximální zážitek. Přes sluchátka můžete nastavit hlasitost, spustit či zastavit skladbu, začátek a konec hovorů či aktivovat Siri nebo Google hlasový příkaz. Sluchátka mají velmi výkonné reproduktory, které poskytují solidní hluboké basy a ostré výšky.

f64bfbcbcc515c2723dd4910c2236128_original

Elegantní sluchátka s řadou chytrých funkcí

Stačí spárovat a užívat si hudby!

Funkce aptX řeší problém čistého a kvalitního zvuku pomocí funkce Bluetooth, zmenšením velikosti audio souborů. Sluchátka jsou kompatibilní se všemi vašimi zařízeními s technologií Bluetooth, jako je například:

  • iPhone 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6 Plus
  • iPad – všechny typy
  • Android telefony, které mají Bluetooth
  • Windows Phone, které mají Bluetooth
  • Blackberry, které mají Bluetooth
  • Bluetooth A2DP nebo aptX kompatibilní zařízení

bluetooth

Sluchátka budou dostupné ve 4 barvách

Sluchátka budou dostupné ve 4 různých barvách ve velikostech S-XL. Na výběr budete mít červenou, růžovou, černou a bílou. Při projektování výrobků chtěli designéři zachovat high-tech a in-design, aniž by museli sluchátka zvětšit. Veškeré kovové části jsou vyrobeny z 18-ti karátové zlata. 

barva

Vyberte si ze dvou rozdílných stylů, Sealed nebo Leaking

Sluchátka se vyrábí ve dvou rozdílných stylech, Sealed a Leaking. A jaký je vlastně mezi těmito sluchátky rozdíl?

  1. Sealed sluchátka vás budou dokonale izolovat od okolního hluku či kraválu, takže si užijete hudební zážitek na maximum!sealeed
  2. Leaking sluchátka vám také zajistí dokonalý zážitek z poslechu hudby, ale zároveň uslyšíte trošku hluku z vašeho okolí.leaking

Kdo vlastně vymyslel bezdrátová sluchátka a proč?

PUGZ tým se skládá z techniků a designérů, kteří rádi tvoří nové a užitečné produkty. Po dobu několika let se tým zajímal především o mobilní a technický průmysl. Sluchátka umožní poslouchat hudbu a nabíjet zároveň. To je něco, na co už průmysl úplně zapomněl, a tak se tým rozhodl, že se tuto situaci pokusí napravit. Tým pracoval v tajnosti více než rok a nyní se rozhodli, že do světa vpustí další skvělou vychytávku.

Pokud vás tento projekt zaujal, můžete ho podpořit na stránkách Kickstarteru!

Zdroj: Kickstarter

Komentáře

Nahoru