Tisková zpráva: PTT vysílačky s možností komunikace po celé ČR i mimo síť CDMA

Praktická komunikační zařízení, tzv. PTT (push to talk = zmáčkni a mluv) vysílačky jsou hojně využívanou komunikační platformou. Mají uplatnění zejména v terénu, ať už se to týká dispečinků taxislužeb, logistiky a autodopravy nebo stavebnictví a projektování objektů. Vysílačky v rámci mobilní sítě provozuje v ČR pouze operátor Air Telecom (pod značkou U:fon). Výhodou PTT vysílaček je akční rádius po celé České republice, snadné a rychlé ovládání, nízká cena a minimální provozní náklady.

Komunikace i mimo síť CDMA
V rámci mobilní sítě tedy provozuje operátor své vysílačky s celorepublikovým pokrytím (nejen v malém akčním radiu). Využívá k tomu vysílačky typu ZTE G-420, u nichž je možnost i komunikace mimo CDMA síť Air Telecomu. Kromě hlasového volání, lze prostřednictvím vysílaček posílat SMS zprávy či stahovat data.

Vestavěný GPS modul
Vysílačky jsou opatřeny také nouzovým nezávislým tlačítkem pro kritické případy, dvojitým mikrofonem, reproduktorem, rozměrným displejem, MP3 přehrávačem a T-flashem. Velkou výhodou je vestavěný GPS modul a funkce DMO, která umožňuje přímou komunikaci mezi vysílačkami i v místě, kde není dostupný signál CDMA sítě.

Vysílačka ZTE G-420 s dlouhou dobou výdrže baterií
V příslušenství jsou 2 baterie o kapacitě 3800 mAh s dlouho trvající výdrží, stolní nabíječka, datový USB kabel a sluchátka. Na cesty je možnost dokoupení auto-nabíječky a hands-free.

Skupinová i osobní komunikace
Umožňuje rovnocennou skupinovou i osobní komunikaci s ručními stanicemi a s on-line dispečerským pracovištěm systému GoTa. PCU 0803 má shodné PTT funkce s ručními stanicemi, přičemž je možné prostřednictvím dotykového displeje ovládat celé zařízení.

Díky svému univerzálnímu provedení vhodnému pro montáž do různých typů vozidel najde uplatnění v širokém spektru oborů a činností od spedice a logistiky, přes kurýrní služby a taxi, až po osobní autobusovou a městskou hromadnou dopravu. Zároveň může být použita jako stolní přístroj pro dispečerská pracoviště a řídící centra.

Další informace naleznete na: https://www.airtelecom.cz

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru