Dnes vyšlo 1 článků

Ptejte se Michala Kolesy

Právě máte unikátní možnost si pokecat s Myšákem Kolesou. Michal slíbil, že bude 27. 7. 2013 online přesně od 20:20 do 21:45. Ale otázky už mu můžete klást nyní. Případně si s ním můžete v danou dobu jednoduše zachatovat a popovídat o všem možném. Daneček se možná dostaví také. Stativ zatím svou účast nepotvrdil.

Michal všem vzkazuje: „Jen inteligentní otázky, ne jak často si ho honím.“

Poznámka: Pokud chcete vložit dotaz a nechcete se registrovat, zaškrtněte napsat komentář jako host.

Jak sdílet odkazy na Michalovy odpovědi?
U odpovědi najeďte myší / klikněte na tlačítko sdílet (viz https://prntscr.com/1k1yho). Stejně tak lze kliknout na datum u daného příspěvku – viz https://prntscr.com/1k1yej.

Po kliku na tlačítko dvou spojených řetězů, se vám aktuální odkaz propíše do URL prohlížeče (odsud jej pomocí CTRL + C či za pomocí myši můžete zkopírovat). Viz https://prntscr.com/1k1yog.

Více o Michalovi Kolesovi

28 let, invalidní důchodce pro invaliditu 3. stupně, vyučen v oboru Elektrikářem – silnoproud a maturita v oboru Strojírenství.

Tak trochu plaváček českého internetu.

Přezdívka: Koleso, Plaváček, Michal, Mistr Vodoznak

Zájmy: strojírenství, elektrotechnika, plavání žen, venčení pejska Danečka, tvorba vodoznaků a nakupování Pribináčků. Budoucí potravinový inspektor. Fanoušek stativu a měkké stírací pryže neboli gumy.

Žije v Rakovníku a na Živě.cz.

Vyskytuje se a píše na Objevit.cz, kde píše jen a pouze v CZ jazyce, i když s pravopisnými a gramatickými chybami, protože je dyslektik!

Píše pro Objevit.cz dobrovolně a zcela zdarma bez nároku na jakýkoliv honorář! a děkuje šéfredaktorovi za cennou životní zkušenost a možnost vyzkoušení si práce redaktora internetového e-magazinne (E-zinu).

Michal Kolesa – oficiální osobní webová stránka
(odkaz na homepage Michal kolesa) ; otevře se v nové záložce/okně

Zobrazit všechny články autora

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru