Tisková zpráva: První zařízení LifeTable už slouží hostům v Dog´s Bollocks

Praha 9. 11. 2011 – Life Table Multi Touch, dotykovou obrazovku měnící jídelní stůl v zábavní rozhraní, už mohou využívat první zákazníci. Od listopadu jsou první plně funkční zařízení nainstalované ve známém pražském baruDog´s Bollocks.

Díky LifeTablu mohou v tomto baru zákazníci listovat nejen elektronickým interaktivním jídelníčkem, ale mohou využívat i další řadu funkcí. Mají možnost objednávat, přivolávat číšníka, mají v každém okamžiku přehled o své útratě, mohou komunikovat s hosty u ostatních stolů, hrát hry, brouzdat po internetu, seznamovat se s akcemi pořádanými podnikem, v němž sedí, nebo třeba si plnit hudební přání prostřednictvím jukeboxu. Jde zkrátka o řešení hodné 21. století, které nahradí část rutinní práci obsluhy a zabaví hosty než se připraví jejich objednávka.

Pro provozovatele barů či restaurací je přínosem nejen sbírání objednávek, ale také to, že získají zpětnou vazbu od hostů. Mají také větší kontrolu nad objednávkami, tržbami a především spokojenosti hostů. Každý z návštěvníků gastro zařízení vybavených LifeTablem totiž může například ohodnotit hvězdičkou pokrm, který právě zkonzumoval. Hodnocení uživatelů je pak vodítkem i pro ostatní hosty. LifeTable navíc může doporučit nápoj, který se k jídlu hodí a může mít i spoustu dalších funkcí. Kupříkladu pro distributory nápojů může být také nenásilným, přesto velice účinným nosičem reklamního sdělení.

Základní technické parametry:

Základem každého terminálu zařízení Life Table je kvalitní displej s úhlopříčkou 55 cm využívající technologie PVA s velmi dobrými pozorovacími úhly. Je vybaven kapacitní dotykovou technologií a odolným krycím sklem. Povrch stolu s dotykovou obrazovkou je zcela hladký, což je základní podmínka pro ochranu zařízení skrytého pod stolem. Na míru postavený počítač pracuje s procesorem Intel Core i3 a běží na něm terminálová aplikace postavená na WPF pod Windows 7. Libovolný počet terminálů pak ještě doplňuje číšnická konzole, případně konzole pro DJ, vše se pak řídí z administrátorské stanice.

O výrobci LifeTablu:

Tuzemská společnost Vekoff s.r.o., která je součástí mezinárodní korporace Open priority, používá pro vývoj a prodej nových mobilních aplikací obchodní značku Integrated Innovations. Vlajkovou lodí společnosti je produkt LifeTable, kromě toho se v současné době zaměřuje na vývoj a prodej aplikací pro stále oblíbenější iPhony, iPod Touch nebo iPady. Integrated Innovations se do povědomí veřejnosti dostala například softwarem, který přeměnil klasický PDA na TouchDA. Tento produkt byl vybrán v roce 2008 mezi TOP 3 v soutěži „Best Software Awards“, kterou každoročně vyhlašuje prestižní americký Smartphone & Pocket PC magazine.

Zdroj: Tisková zpráva, www.int-innovations.comwww.lifetable.com

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru