První video, které na Instagramu dosáhlo 1 milionu liků

První video, které na Instagramu dosáhlo 1 milionu liků

Opět se ukazuje obrovský dosah Justina Biebera na sociálních sítích. O víkendu se totiž stal prvním uživatelem Instagramu, jehož video získalo 1 000 000 liků od ostatních uživatelů.

Facebook, vlastník Instagramu, potvrdil Mashable, že Bieberovo první video na Instagramu, které zveřejnil 20. června – ještě toho dne, kdy Instagram přidal možnost vkládání videa, jako první dosáhlo milníku 1 milionu liků.

Jen pár slov a hromada smíchu

Nejvtipnější na tom je, že video je prakticky naprosto o ničem. Čekali byste od zpěváka, že na svém prvním videu na Instagramu třeba něco stylově zazpívá? Tak to jste úplně vedle. Video na Instagramu ukazuje jen chichotajícího se Biebera, který informuje (snaží se informovat) své fanoušky o nové možnosti vkládání videa na Instagram. Lákadlem je však patrně skutečnost, že Bieber vystavuje své vypracované tělo.

Nejedná se ale o první Bieberův úspěch na Instagramu. Byl i jeho prvním uživatelem, který v květnu loňského roku získal milion followerů. To se mu povedlo za necelý rok, na Instagram totiž vstoupil v červnu 2011. Aktuálně ho sleduje již přes 9 milionů lidí.

Úspěch Instagram videa si Bieber zprostředkoval pomocí Twitteru – video tam vyvěsil. I na Twitteru je legendou, nedávno se stal jeho prvním uživatelem, který překročil hranici 40 milionů následovníků.

Bieber však není jedinou celebritou, která popularizuje inovace Instagramu. Přidali se i Madonna, LeBron James, Jimmy Fallon, Ryan Seacrest nebo Wiz Khalifa. Nikdo z nich však na Biebera nemá. Nikdo z nich také ve videu nevystupuje nahý.

Madona ukazuje, jak si zpívá a tančí v koupelně.

LeBron James se chlubí svými nejlepšími grimasami.

Wiz Khalifa se snaží rapovat. Někteří z fanoušků ho místo toho ve videu vidí jako emo bezdomovce.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru