První televizní reklama na PlayStation 4

Už za necelé 2 měsíce se dočkáme PlayStation 4 v České republice a za necelý měsíc v Severní Americe. To je ideální čas na propagaci této konzole v masmédiích. Včera byla uvolněna první televizní upoutávka.

Tato reklama zobrazuje 2 muže, kteří spolu soupeří v mnoha herních prostředích. Jako první bojují v středověké bitvě, poté spolu závodí a nakonec spolu bojují ve futuristické válce. Přitom si zpívají text písně Perfect Day od Lou Reeda.

I když to je reklama na PlayStation 4, tak se tu neobjevují žádné záběry konzole, ovladače či dokonce televize. Místo toho se zaměřuje na to nejhlavnější – na hry.

Závodní hra má asi reprezentovat Drive Club a futuristická střílečka reprezentuje Killzone: Shadow Fall. Co reprezentuje středověký souboj zatím není jasné.

Obě tyto hry jsou exkluzivní pro PlayStation 4. Celkově Sony sází spíše na herní pobavení, oproti Microsoftu, který Xbox One propaguje jako multimediální centrum zábavy.

zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru