První reklama bez zásahu Photoshopu

Firma prodávající dámské spodní prádlo vytvořila snad první reklamu bez jakéhokoliv zásahu Photoshopu. Takže v jejich reklamě nenalezneme žádné super-modelky, které jsou tisíc-krát upravené, ale pouze normální ženy s drobnými nedostatky. Kdybych neřekl, že to je bez Photoshopu, poznali byste to?

Posledních několik let si celá populace zvykla na otravné a všudepřítomné reklamy, které mohou být leckdy klamavé nebo zkreslené. Modelka na obálce časopisu může vypadat katastroficky. Avšak to se může změnit pomocí několika nástrojů v Adobe Photoshopu. Tady zesvětlíme, tady ztmavíme, trošku rozmažeme a nakonec zkapalníme… tohle je vlastně takový cyklus, jak může vzniknout reklamní kráska.

Bez Photoshopu

Avšak firma Aerie prodávající spodní prádlo se stala jedna z prvních firem, která upustila od Photoshopu (ne, neznamená to, že si našli jiný program). Prostě své modelky nechaly, tak jak jsou.

Jako každá reklama má i tato jisté poselství, které dává najevo usměvavými a sebevědomými ženami, které mají drobné nedostatky. Tím vzkazem je „JSI PŘIROZENĚ KRÁSNÁ“.

U1 U2 AERIE SPRING 2014 CAMPAIGN U4 U5 U6 U7

Zdroj, creativelife.cz

Komentáře

Nahoru