První prototyp tabletu Surface byl plný lepicí pásky

Pokud jde o prodej, je Microsoft Surface daleko od toho, aby se stal vedoucím zařízením. Společnost se však již připravuje na zavedení jeho druhé generace.

Hlavní designér Surface, Ralf Groene, mluvil o tom, jak přišel na svět Surface s blogem Core77 zabývajícím se designem, a připustil, že jeho první koncept byl plný lepicí pásky.

ralf_groene_surface

Ralf Groene s prototypem Surface.

„Když jsme poprvé narazili na myšlenku designu Surface, vytvořili jsme ho z lepenky a lepicí pásky. Modelování prototypů je velmi silný nástroj, a čím je budování takového modelu rychlejší, tím lépe obvykle dopadne,“ vysvětlil.

Všechny možné i nemožné návrhy Surface.

Všechny možné i nemožné návrhy Surface.

Jeden z prototypů, který už má konkrétní tvary.

Jeden z prototypů, který už má konkrétní tvary.

 Pokud jde o budoucnost dalších Microsoft tabletů, povídá se, že Microsoft již pracuje na malém zařízení vybaveném osmipalcovým displejem a systémem Windows 8.1. Přestože žádný takový tablet nebyl oficiálně potvrzen, veřejnost očekává jeho odhalení už v tomto měsíci na vývojářské konferenci Build.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru