První pivo s příchutí vagíny hledá podporu na crowdfundingovém portálu IndieGoGo

Představte si ženu vašich snů, objekt vaší touhy. Představte si její šarm, smyslnost a vášeň. Představte si, že vás masíruje a šeptá vám do ucha vše, co chcete slyšet. A nyní se osvoboďte od své fantazie a představte si, že jediným pohybem kouzelné hůlky můžete takovou ženu zavřít do láhve piva. Pivovar přichází se zlatavým mokem s příchutí vagíny. Nechutný úlet anebo gurmánská záležitost?

Pivovar připravil unikátní výrobní technologii k výrobě piva Yoni. Pivo obsahuje kvintesenci ženskosti a získá charakter a roztomilost ženy. Tajemství piva spočívá ve vagíně. Prostřednictvím hi-tech mikrobiologie se izolují, prozkoumají a připraví bakterie mléčného kvašení z pochvy ženy. Bakterie Lactobacillus převedou ženské rysy, půvab a instinkty do piva a dalších produktů.

vjenk58cfwhvojefzvhh

První pivo s příchutí vagíny

Samozřejmě, pivovar zajistí naprostou bezpečnost výrobku. Postupy výroby zabraňují, aby ostatní bakterie a viry nepřežili. A také výrobce potvrzuje, že produkt je zdravotně nezávadný.

ly3mwykeuwezlhavqnxd

Nechutný úlet anebo gurmánský zážitek?

Projekt hledá podporu na portálu Indiegogo.com. Jeho cílem je vybrat 150 000 euro, za kterých uvaří 16 600 lahví piv. Do konce projektu zbývá ještě 20 dní a necháme se pouze překvapit, zda se tento projekt uchytí či nikoliv.

mopsxawowomxs5z6bqld

Podpoříte tento projekt na IndieGoGo i vy?

Komentáře

Nahoru