Dnes vyšlo 15 článků

První milion ID na FB mají jen studenti univerzit

První milion ID na FB mají jen studenti univerzit

Není tajemstvím, že Facebook byl pár měsíců otevřen jen pro studenty Harvardu… Postupem času se však přidávali rapidním tempem další a další univerzity… Jakmile se přidávali do Facebooku i firmy, tak cíl byl jasný. Otevřít pro každého uživatele staršího 13 let. To se povedlo před čtyřmi roky, a od té doby Facebook strmě roste.

Zjistit kolik měl asi Facebook přihlášených studentů Harvardu není obtížné. Bylo jich totiž přes 20 tisíc. Pod vedením Marka Zuckeberga se však Facebook raketově rozšířil pro další univerzity, a tak není divu, že prvních milion členů je studentů univerzit.

Krásné ID 1 má samozřejmě zakladatel, Mark Zuckeberg. Tato zajímavá služba vznikla před šesti lety a nyní sčítá přes 400 milionů uživatelů a 250 000 uživatelů přidaných každý den.

Štítky:

S internetem začínal před několika lety jako tvůrce webů. Dnes se živí internetovým marketingem. Podniká na vlastní pěst – práce na volné noze. V 17 letech vlastní několik internetových obchodů a občas přijme nějakou zakázku na výrobu minisite.

Komentáře

Nahoru