První chytré hodinky s dotykovým displejem a mechanickými ručičkami vybraly 1,7 milionu dolarů

Občas se na crowdfundingovém portálu objeví zajímavé projekty, například adaptér proměňující klasická sluchátka na bezdrátová či první modulární dron. Podporu na Kickstarteru hledají i chytré hodinky ZeTime kombinující klasické mechanické ručičky s kulatý dotykovým displejem. Doposud jsme si museli vybrat buď mezi dotykovým displeje, nebo ručičkovou klasikou. Pokud jste však nerozhodní, potom vás uspokojí hodinky ZeTimes elegantně kombinující oba dva mechanismy.

Unikátní chytré hodinky, které se pyšní švýcarským designem, ocelovým pouzdrem, otočnou korunkou a voděodolností do hloubky až 30 metrů, vybraly na Kickstarteru už 1,7 milionu dolarů, přičemž dokonce projektu zbývá ještě 17 dní. Cílem bylo vybrat 50 tisíc dolarů.

„ZeTimes spojují klasický design tradičních hodinek s nejvyspělejšími rysy SmartWatch,“ uvádí výrobce na Kickstarteru.

Chytré hodinky s 1,22palcovým barevným TFT displejem disponují rozlišením 240 × 240 pixelů. Displej je pokrytí ochranným tvrzeným sklem Gorillaz Glass. Uprostřed displeje je malá dírka pro uchycení mechanických ručiček, a tak budete znát přesný čas, přestože na hodinkách budete dělat cokoliv jiného. ZeTimes mají poměrně dobrou baterii, která vydrží až tři dny na jedno nabití při aktivním využívání a při vypnutém displeji až jeden měsíc. ZeTimes za konkurencí nezaostávají, protože mají optický snímač tepové frekvence s možností kontinuálního měření.

Velkou výhodou je, že řemínek je vyměnitelný, a tak si můžete vybrat, zda chcete kožený, silikonový či kovový. A hodinky se dají spárovat s chytrým telefonem se systémy iOS i Android. Ačkoliv výrobce nepopisuje podrobněji systém a výpočetní výkon, víme, že chytré hodinky budou zobrazovat upozornění ze všech sociální sítí a umožní vám okamžitě odpovědět.

ZeTimes se silikonovým řemínkem vás vyjdou na 200 dolarů. Ale pokud podpoříte projekt na Kickstarteru, potom je seženete levněji za 139 dolarů. Projekt na crowdfundingovém portálu poběží až do 27. dubna 2017. Pokud budete chtít kožený řemínek, zaplatíte 230 dolarů (nyní 160 dolarů). A poslední možností je ocelový řemínek, který vyjde na 250 dolarů (nyní 174 dolarů).

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru