Tisková zpráva: První český portál pro blogerky spuštěn

První český portál pro blogerky spuštěn

Projekt jedinečného charakteru s cílem dostat blogerství hlouběji do našeho podvědomí, usnadnit orientaci v blozích, a zároveň zdokonalit komunikaci mezi blogerkami a firmami byl před několika dny spuštěn.

Otvírá se nový prostor

Před několik dny byl odstartován první český portál pro blogerky. Jak se jmenuje? Jak jinak než https://www.Blogerky.cz. S jeho spuštěním se otvírá nový virtuální prostor pro články o módě, kosmetice a životním stylu, ale také o dalších populárních tématech, jako je například vaření, bydlení, anebo cestování.

Co nám portál přinese

Jedná se o projekt zcela jedinečného charakteru s ambicí dostat blogerství více do českého podvědomí. Jeho hlavním úkolem je sdružovat všechny blogerky z České republiky a umožnit jim vzájemnou výměnu názorů. V žádném případě se však nejedná o uzavřený projekt založený pouze na národní bázi. Zahraniční blogerky nadále zůstanou velkým zdrojem inspirace. Nedílnou součástí projektu jsou také žebříčky oblíbených blogů, které pomohou usnadnit orientaci v blozích.

Blogerky blogerkám

A co přinesou Blogerky.cz samotným blogerkám? Kromě možnosti zviditelnění a propagace vlastního blogu či zdokonalení komunikace můžete psát na portál své články a získat za ně pěkné dárky. Nejčtenější blogerky totiž budou každý měsíc odměňovány. A budou se zde také plánovat různé srazy, či setkání s firmami.

Nástroj ke zdokonalení komunikace

Z existence portálu budou těžit nejen blogerky a široká veřejnost, ale také firmy. Portál by se totiž měl stát nástrojem vedoucím ke zdokonalení vzájemné komunikace právě také mezi blogerkami a firmami. https://www.blogerky.cz

Kontakt:

michaela.derynkova@imedium.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru