Dnes vyšlo 15 článků

První česká mobilní aplikace pro AppleWatch je na světě

První česká mobilní aplikace pro AppleWatch je na světě

Pražská společnost Ackee nedávno vyvinula mobilní aplikaci pro AppleWatch s názvem App4Fest. Aplikaci používají zejména pořadatelé hudebních a filmových festivalů. Díky ní se totiž návštěvníci snadno zorientují ve festivalovém dění.

I když dlouho očekáváné oznámení prodeje hodinek AppleWatch proběhlo až tento týden, již nějakou dobu bylo možné pro toto revoluční zařízení vyvíjet mobilní aplikace. Česká společnost Ackee tedy neotálela a pustila se do vývoje aplikace App4Fest. A nyní je aplikace pro AppleWatch na světě.

a4f_film_detaila4f_main_list

App4Fest je aplikace, která je určena zejména pořadatelům festivalů. Ti mohou návštěvníkům festivalů nabídnout mobilní aplikaci, ve které budou moci naleznout kompletní program, přehled filmů nebo vystupujících kapel, umístění stagí a další užitečné informace. Uživatelé hodinek AppleWatch tak budou mít celé dění festivalu absolutně pod kontrolou a nic jim neunikne.

a4f_main_screen

„Chtěli jsme dát návštěvníkům festivalů možnost mít vždy přehled, co se kde děje, přímo na jejich chytrých hodinkách“, říká Josef Gattermayer z Ackee.

Vlastní branding v rámci aplikace

App4Fest se také dokáže přizpůsobit požadavkům pořadatele konkrétního festivalu. Každý festival může tedy mít aplikaci opatřenou vlastním brandingem včetně grafiky na míru.

Na kterých zařízeních App4Fest funguje?

Aplikace je určena pro chytré telefony se systémem iOS, Android a nově také na platformě Windows Phone. Samozřejmě bude také fungovat na dlouho očekávaných hodinkách AppleWatch. V minulosti aplikaci App4Fest využili například organizátoři festivalů Rock for People nebo slovenský Grape Festival.

zdroj: app4fest.com,  ackee.cz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru