První 24hodinový hudební videoklip na světě

První 24hodinový hudební videoklip na světě

Máte trochu času navíc? Pak byste možná mohli zkusit zhlédnout video „Happy“ od Pharrella Williamse, které běží nepřetržitě po dobu 24 hodin.

Oficiální videoklip k singlu “Happy” najdete i na Youtube (nebo níže), ale tam se budete muset spokojit s pouhými 4 minutami. Takže je rozhodně nejlepší podívat se na web 24hoursofhappy.com, kde je video dostupné v celé své denní verzi.

Během jednoho dne ve videu, které se odehrává v Los Angeles, vystupuje mnoho lidí. A že vás zajímá, co se ve videoklipu celých 24 hodin zpívá? Je to jednoduché. Po dobu celého dne se pořád cyklicky opakuje jediný optimistický song, přičemž v každém cyklu se představí noví tanečníci (nebo tanečnice) na jiném místě. Mezi anonymními tanečníky se občas objevují i známější osobnosti jako Magic Johnson, Steve Carrel a samozřejmě sám Pharrell Williams.

 

Pokud neplánujete zhlédnout celých 24 hodin (to asi zvládnou jen ti neotrlejší), můžete se rychle pohybovat vpřed nebo zad pomocí hodin, které se vznáší na obrazovce. S jejich pomocí můžete také určitý časový úsek z videa sdílet na Twitteru nebo Facebooku.

Single "Happy"

„Happy“ je zároveň soundtrackem pro nadcházející film Já, padouch 2. I když je sporné, zda vůbec někdo z fanoušků vydrží sledovat video až do konce, 24 hodinový nápad se ukázal jako dost dobrý. Momentálně má totiž 2 196 868 zhlédnutí. A to už je opravdu hodně šťastných lidí.

Zdroje: The Verge, Mashable

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru