Prozradila na Facebooku, že chystá párty, a skončila u soudu

Prozradila na Facebooku, že chystá párty, a skončila u soudu

Třiadvacetiletá žena z polského Krakova si jen chtěla užít trochu zábavy. Nakonec si jí jistě užila i víc než jen trochu. A nebyla sama. Spolu s ní si skvělou párty užívalo i dalších 20 000 lidí. Ale za všechno se platí, takže i neuvážená pozvánka z Facebooku musela být po zásluze potrestána.

Třiadvacetiletá Polka na Facebooku zveřejnila pozvánku na svou venkovní párty, která se konala v dubnu letošního roku. Momentálně se dořešil soud, jehož výsledkem je pokuta.

Na párty totiž přišlo více než 20 000 lidí. Někteří z nich byli velmi hluční a došlo i k pár roztržkám. Jeden muž se navíc vážně zranil po pádu z útesu.

Soud v Krakově uvedl, že místo, kde se párty konala, je „extrémně nebezpečné“, protože jsou tam vodní nádrže a skály. Z toho důvodu udělil ženě, identifikované jako Anna K., pokutu 2400 polských zlotých (cca 16 000 Kč). Anna byla odsouzena za organizování neoprávněného shromáždění v souladu s polskými předpisy na ochranu soukromí.  Soud dodal, že žena neměla povolení k tak velkému shromáždění a že se jí nepodařilo zajistit bezpečnost.

Stála by vám taková obrovská party hard za 16 000 Kč? To není zase tak strašná cena, co myslíte?

Zdroje: OFM, CNS news, obrázek: anongallery.org

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

  • Aldik

    Ja bych těch 16 000 klidne kousnul, Anet. Na takovou party člověk hned tak nezapomene

    • Martin Kopeček

      Na takovou párty si hlavně člověk nikdy pořádně nevzpomene.

Nahoru