Dnes vyšlo 1 článků

Propojení Úschovny s Capsou

Propojení Úschovny s Capsou

Úschovna patří mezi největší upload servery (místo pro nahrání a sdílení souborů) u nás. Dnes bylo oznámeno, že Úschovna se oficiálně propojila s Capsou – český systém pro online sdílení souborů a práci s nimi. Úschovna tedy nyní nabízí uživatelům možnost trvalého uložení souboru prostřednictvím Capsy.
Platí to i samozřejmě naopak, takže soubor uložený na Capse lze někomu poslat pomocí Úschovny. Nahrávání 1GB dat z počítače do Úschovny trvá průměrně 26minut. Nahrání z Capsy do Úschovny a naopak je ale 104x krát rychlejší, trvá tedy pouhých 15 sekund.

Takhle vypadá vyzvednutí zásilky z úschovny

Takhle vypadá vyzvednutí zásilky z úschovny

Soubory do 300MB na 14 dní si můžete na Úschovně uložit zdarma, s tím, že pokud zde chcete uložit větší soubory nebo vám 14 dní nestačí, tak musíte zaplatit. Na podobném principu funguje i Capsa, kde základní verze 5GB pro 5 uživatelů je rovněž zdarma.

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru