ProMile Lady – aplikace pro opilé ženy

Aplikace pro smartphony ProMile Lady umožnuje ženám zjistit, za jak dlouho vystřízliví. Navíc se můžete díky této aplikaci dívat, jaký je aktuální stav promile alkoholu ve vaší krvi. Na výběr máte v aplikaci 11 druhů nejpoužívanějších alkoholů, ale můžete si tam přidat i vlastní drinky a jejich obsah alkoholu.

ProMile Lady

ProMile Lady – aplikace pro opilé ženy

Aplikace ProMile Lady je navíc zcela zdarma. Navíc nyní do ní přibyla další užitečná funkcionalita, která zabrání opilým osobám telefonovat na vybraná čísla, jakmile stoupne obsah alkoholu v jejich krvi nad jedno promile. Důvod je prostý, vyhnete se tak druhý den vysvětlování, proč jste tehdy volali svému expartnerovi. ProMile Lady na základě zadaných parametrů o vypitém alkoholu v reálném čase vyhodnocuje, kolik promile by se v krvi dané osoby mělo nacházet. Pokud jeho obsah klesne pod jedno promile, blokování se samo deaktivuje a můžete zase volat.

Vydavatel ProMile Lady aplikace zároveň rozšířil její dostupnost. Kromě platformy iOS si ji už můžete vyzkoušet i na zařízeních s Androidem.

Odkazy na stažení: Google Play, App Store

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru