Na čem ještě pracujeme, co ještě navíc budujeme…

Redaktoři magazínu Objevit.cz nepracují jen na magazínu samotném. Budují ještě další projekty a do budoucna plánují vytvořit nové. Naší specializací je psaní článků, proto budujeme další magazíny, byť jsou menší. Rádi také diskutujeme na našem fóru.

Objevit.cz

Internetový magazín zaměřený na počítače a internet je naší hlavní prací. Denně na něj publikujeme minimálně dva články. Naše několikačlenná redakce se stará o přísun těch nejzajímavějších informací ze světa IT, sepisuje rozhovory se zajímavými a významnými osobnostmi českého a slovenského internetu a velice ráda zabrousí i do tajů online byznysu.

Redakce | Kontakt | Inzerce | RSS

MladýPodnikatel.cz

Magazín zaměřený na mladé podnikatele přináší vysvětlení základních pojmů pro podnikání, průpravu začátky této činnosti, příběhy slavných a úspěšných byznysmenů, rozhovory a mnoho dalšího. Náš sesterský projekt funguje od října 2011 a výpis jeho článků se zobrazuje i v našem pravém panelu. Web má vlastní redakci a velmi často si navzájem vypomáháme…

Redakce | Kontakt | RSS

ITčtení.cz

Jelikož rádi čteme a také rádi píšeme, rozhodli jsme se spojit zábavné s užitečným a vytváříme menší web s recenzemi knih, které se týkají počítačů, internetu, podnikání a seberealizace. Naši redaktoři rádi zapisují poznámky o knihách, které právě přečetli. Každý čtenář navíc může skrze komentáře také přidat vlastní názor (recenzi) na knihu a rozšířit tak naší sbírku.

Recenze | RSS

iRozhovor.cz

Rozhovory sepisujeme velice rádi. Rádi se setkáváme s významnými osobnostmi českého a slovenského internetu a ptáme se jich různé otázky. Rozhodli jsme tedy nezůstat jen u IT osobností, ale vytvořili web, kde publikujeme rozhovory i s „obyčejnými“ lidmi, kteří jsou něčím zajímaví a zaslouží si o tom dát světu vědět.

Doporučené rozhovory mimo IT:

Rozhovory | Nápad na rozhovor | RSS

RostWorld.cz

Diskuzní fórum RostWorld.cz nabízí kromě profesionální a pohodlné diskuze také bazar, fotogalerii, katalog webových stránek, poradnu a mnoho dalšího. Náš tým administrátorů se stará o bezproblémový tok diskuze, udržuje její kvalitu a navrhuje nová témata. Fórum je všeobecné a naleznete v něm sekce o počítačích, internetu, mobilních telefonech, sociálních sítích, ale také o životě, zábavě, kultuře, filmech, hudbě, vaření, fotografování, podnikání a mnoho dalšího.

Registrace | Seznámení | PC diskuze | IT diskuze

PRčlánky.Objevit.cz

Magazín Objevit.cz sice nabízí možnost zakoupení reklamních článků, ale my nabízíme i bezplatnou službu, kam si články můžete vložit. A to dokonce i bez registrace. Vkládání článků probíhá skrze jednoduchý formulář a trvá pár vteřin. Články jsou schvalovány a tříděny do několika rubrik. Pokud i vy chcete reklamu zdarma, máte jí mít!

Vložit článek | RSS

Jste-li uživateli našich projektů, velice vám děkujeme. Vytváříme je pro vás již od roku 2008, kdy vzniklo fórum RostWorld.cz. Tento magazín vznikl v roce 2010 a po něm projekty zbývající. V případě vašeho zájmu o spolupráci se nám neváhejte ozvat.

Nahoru