Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Projektovým ředitelem skupiny Packeta, majitele Zásilkovny, se stal Pavel Kocúrek

Projektovým ředitelem skupiny Packeta, majitele Zásilkovny, se stal Pavel Kocúrek

Do skupiny Packeta, majitele Zásilkovny, přední české společnosti nabízející komplexní logistické služby pro internetové obchody, přichází na pozici projektového ředitele Pavel Kocúrek. Jeho hlavním úkolem bude zavedení jednotného projektového řízení ve všech firmách skupiny Packeta. Před příchodem do Packety pracoval Pavel Kocúrek na pozici projektového ředitele ve společnosti O2, kde vedl strategické projekty. 

„Jsem ráda, že Pavel přijal výzvu pomoci nám s nastavením projektového řízení ve všech firmách spadajících do skupiny Packeta. Má velké zkušenosti s projektovým řízením a realizací strategických projektů. Dlouhodobou strategií skupiny Packeta, do níž spadá i Zásilkovna, je propojení evropských zemí dostupnou, ale velmi kvalitní a inovativní logistikou. Věřím, že nám Pavel v plnění těchto našich ambiciózní plánů výrazně pomůže,”říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a jednatelka skupiny Packeta.

Příchod do Packety je pro mě velkou profesní výzvou. Láká mě být u budování české firmy, která má mezinárodní ambice a chce se svými službami proniknout do všech evropských zemí,“ doplňuje nový projektový ředitel Packety Pavel Kocúrek.

Pavel Kocúrek (40) absolvoval manažerské studium na The Open University ve Velké Británii. Pracoval na vedoucích pozicích především v oblasti telekomunikací, vedle O2 CZ například ve společnostech GTS nebo Deutsche Telekom. Je ženatý, má tři děti. Mezi jeho hlavní koníčky patří meteorologie a vinařství.

Pavel Kocúrek doplní ve vedení skupiny Packeta Simonu Kijonkovou, výkonného ředitele pro střední a východní Petra Sochoru a ředitele IT Jana Vintra. Do nejužšího týmu, který se podílí na řízení aktivit skupiny, patří také výkonný ředitel Zásilkovny Ondřej Žák.

Zdroj, text/foto: zasilkovna.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru