Dnes vyšlo 1 článků

Projekt z pořadu Den D s názvem Myntry byl prodán

Projekt z pořadu Den D s názvem Myntry byl prodán

Pamatujete si na geniální nápady, které prošly pořadem Den D? Některé nápady svoji investici dostaly a tak i zvítězily. Některé však ne a prohrály. Projekt Myntry, služba nabízená pány Dominikem Gavorem a Martinem Kolínským, která si má poradit s úložištěm RapidShare.com a kromě uživatelského pohodlí ušetřit i naše peněženky, byl přibližně před týdnem vložen do aukce. Ta probíhala na podnikatelském fóru Webtrh.cz a dnes pár minut po půlnoci byla uzavřena přijetím BINu. Ten činil 25.000 Kč. Za tolik byla tedy i služba prodána.

Částka 25.000 Kč je oproti požadované investici v pořadu Den D, který vysílá Česká televize, poměrně rozdílná. Požadovaná investice činila 400.000 Kč. Podle uvedených statistik činí měšíční obrat služby Myntry 5000 Kč, měsíční náklady činí 2.500 Kč a měsíční návštěvnost je na 750 lidech.

Aukce započala 3. 7. 2010. Představení projektu naleznete zde, aukci zde. Uvidíme, zda-li nový majitel dokáže službu více vyzdvihnout.

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru